• Bylinný čaj pre ženy

  9.2€ Bez DPH: 7.7€
  • Výrobca: TianDe
  • Kód produktu: 123913
  • Vernostné body: 6.6
  • Dostupnosť: Skladom

  Popis

  Čaj obsahuje starostlivo vybrané byliny, ktoré majú blahodárny účinok na ženské telo. Kombinácia bylín prispieva k udržaniu normálnej činnosti ženského urogenitálneho systému, podporuje normálnu funkciu krvného systému, podporuje imunitu, napomáha zvyšovať fyzickú a duševnú kondíciu. Zároveň prispieva k udržiavaniu pohodlia pred a počas menštruácie.
  Čaj sa používa pri problémoch s mliečnou žľazou, zväčšených lymfatických uzlinách, výtokoch z bradaviek, hormonálnych a metabolických poruchách, nízkej imunite a fybrocystickej mastopatie pŕs. 

  Zloženie v 1 vrecúšku (t.j. v 2 g): Podzemok a koreň angeliky čínskej (0,4 g/20%), Koreň lopúcha väčšieho (0,3 g/15%), Vňať túžobníka brestového (0,3 g/15%), Vňať pamajoránu obyčejného (0,3 g/15%), Kvet rumančeka pravého (0,3 g/15%), Koreň omana pravého (0,2 g/10%), Podzemok a koreň sladkovky hladkoplodej (0,1 g/5%), Vňať srdcovníka obyčajného (0,1 g/5%).

  Upozornenie: Výživový doplnok nie je určený pre deti. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pre osoby citlivé na salicyláty (túžobník). Nevhodné pri ochorení pečene a žlčníka, vysokom krvnom tlaku a obličkovej nedostatočnosti (sladkovka). Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prasiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Výživový doplnok sa musí uskladňovat mimo dosahu malých detí.

  Použitie: 1 vrecúško zaliať 2dl horúcej vody, vylúhovať 10 - 15 minút. Piť 1x denne 15 - 20 min. po jedle.

  Balenie: 30 sáčkov x 1,5g

  AKTÍVNE ZLOŽKY (tieto informácie sú verejne dostupné a nesúvisia priamo s daným produktom):
  Angelika

  Extrakt z koreňa angeliky má antibakteriálne a antimykotické vlastnosti, poskytuje pokožke pohodlie a sviežosť.

  Lopuch větší
  Lopúch 

  Koreň lopúcha má protizápalové účinky, priaznivo pôsobí na činnosť močového systému.

  Tužebník
  Tužobník

  Tužobník má celkovo posilujúce a imunomodulačné pôsobenie, vďaka vysokému obsahu salicylátov má tiež protizápalové, analgetické a antipyretické vlastnosti.


  Oman
  Oman pravý

  Odnože omanu sa vyznačujú celkovými posilujúcimi vlastnosťami, zlepšujú látkovú  výmenu.


  Recenzie (0)

  Napísať recenziu

  Poznámka: HTML nie je preložené!
                 

  Katalóg Tiande 2017

  Stačí, ak nám napíšete svoj email a katalóg sa Vám stiahne okamžite.

  * E-mail: