• DD Tonálny korekčný prípravok Cushion

  35.0€ Bez DPH: 29.2€
  • Výrobca: TianDe
  • Kód produktu: 80909
  • Vernostné body: 25
  • Dostupnosť: Skladom

  Popis

  Beauty trend! V tejto štýlovej krabičke sú ukryté všetky potrebné zložky krásnej pleti: dokonalý tón, hydratácia a ochrana pred UV žiarením. Zamilujete sa do tohto prípravku hneď po prvom použití!

  V prípravku cushion od TianDe sa snúbi ultraľahké nanášanie, 100% krytie nedokonalostí pleti a drobných vrások. Univerálny odtieň, ideálne sa prispôsobí farbe každej pleti. V zložení tohto revolučného prípravku je aktívny hydrokomplex obsahujúci hyaluronát sodný a betaín, ktoré intenzívne hydratujú pleť v priebehu celého dňa. Cushion má antioxidačné účinky (obsahuje vitamín E) a spoľahlivo chráni pleť pred pôsobením UVA a UVB lúčov.

  DD krém, ktorým je nasiaknutá hubka, je nové slovo v kozmetickom priemysle. DD je skratka, ktorá sa prekladá ako Dynamic Do-All, čiže "dynamický krém, ktorý robí všetko". Tento prípravok kombinuje výhody všetkých starších súrodencov - BB a CC krémov: hydratuje, ošetruje, omladzuje a maskuje. Je to krycí make up v tekutej forme.

  Cushion v sebe spája hneď niekoľko kozmetických prípravkov, je kompaktný a nanáša sa jednoducho pomocou hubky. V tejto malej krabičke nájdete samotný prípravok, hubku a zrkadlo.

  Použitie: Vezmite hubku a ľahko pritlačte na púder. Získate toľko prípravku, koľko potrebujete pre vytvorenie dokonalej pleti. Nanášajte na čistú a hydratovanú pleť.

  Balenie: 15g


  Recenzie (2)

  Napísať recenziu

  Poznámka: HTML nie je preložené!
                 

  Katalóg Tiande 2017

  Stačí, ak nám napíšete svoj email a katalóg sa Vám stiahne okamžite.

  * E-mail: