• ECO Turmalínové pracie kapsule, 2ks

  42.2€ Bez DPH: 35.2€
  Cena vo vernostných bodoch: 35
  • Výrobca: TianDe
  • Kód produktu: 144301
  • Vernostné body: 35.2
  • Dostupnosť: Skladom

  Popis

  Pranie by malo byť bezpečné! A práve také je pranie s eko – kapsulou od firmy TianDe.

  Výhody turmalínových kapsúl na pranie bielizne:

  • Ekologické a šetrné k životnému prostrediu. Vzhľadom k absencií  agresívnych chemických látok kapsule s turmalínom sú bezpečné pre životné prostredie.
  • Neobsahujú tenzidy a fostáty. Sú vhodné na pranie prádla pre ľudí s citlivou pokožkou, s alergiami a kožnými problémami, aj pre pranie detského oblečenia.
  • Univerzálne - vhodné pre ručné pranie a aj pranie v práčke.
  • Ekonomické - nahradia prací prášok a aviváž. Kapsule sú určené pre každodenné používanie. Životnosť min. 400 pracích cyklov
  Turmalínové kapsule na pranie bielizne obsahujú len 100% prírodných zložiek - turmalínové granule, zeolity a kovy vzácnych zemín. Eko-kapsule neobsahujú žiadne povrchovo aktívne látky, fosfáty ani iné syntetické látky. Zloženie eko-kapsúl TianDe Termoplastická guma(Thermoplastic rubber) 100% Zelená kapsla SiO2/Al2O3/CaO/K2O/ZnO/MgO/Na2O/ Fe2O3/ B2O3 /Ce/Pr/La/Sm/Eu/Y/Nd 100% Modrá kapsla SiO2/ Al2O3/CaO/K2O/ZnO/MgO/ Na2O / Fe2O3/ B2O3 / Ag/ Си/ Zn/ Са 100%. Namiesto chemického spôsobu prania firma TianDe ponúka fyzikálny spôsob, tj. pranie, založené na fyzikálnych vlastnostiach prírodných zložiek eko-kapsule. Hlavnou zložkou pracieho procesu je voda. Aby sa odstránili špinavé škvrny je treba rozpúšťaciu schopnosť vody zvýšiť tým, že znížime jej povrchové napätie. V pracom prostriedku je tohto výsledku dosiahnuté vďaka pôsobeniu povrchovo aktívnych látok. Eko-kapsule majú rovnaký účinok na vodu vďaka pôsobeniu slabého striedavého elektromagnetického poľa. Počas toho, ako sa turmalín vo vode pohybuje, dochádza k vzniku elektrických mikroprúdov. Tieto znižujú príťažlivé sily medzi molekulami vody, čo zvyšuje ich rozpúšťaciu a čistiacu schopnosť. Kovy vzácnych zemín zlepšujú kvalitu prania tým, že zvyšujú elektickú vodivosť vody. Zeolity ju zmäkčujú vďaka vstrebávaniu solí.

  Skvelý výsledok prania:

  • Bez fosfátov a PAL
  • Majú dezinfekčné účinky a odstraňujú nepríjemný zápach
  • Dodávajú tkaninám mäkkosť, sviežosť a chránia farbu prádla
  Pri používaní eko-kapsule dodržujte niekoľko jednoduchých pravidiel:

  1. Bielizeň vkladajte do bubna práčky spolu s eko-kapsulami na pranie. Perte pri maximálnom zaťažení a s minimálnou rýchlosťou odstreďovania, inak budú eko-kapsule narážať do bubna práčky a ich telo môže prasknúť.

  2. Teplota vody behom pracieho cyklu nesmie presiahnuť 60°C.

  3. Vyberte prací cyklus, ktorý odpovedá typu vašej bielizne a znížte otáčky na max.400.

  4. Skladujte eko-kapsle na chladnom a suchom mieste. Pravidelne (1x za mesiac) ich nechajte nabiť na priamom slnku.

  Balenie: 2ks  Recenzie (0)

  Napísať recenziu

  Poznámka: HTML nie je preložené!
                 

  Katalóg Tiande 2017

  Stačí, ak nám napíšete svoj email a katalóg sa Vám stiahne okamžite.

  * E-mail: