• Opatrenia proti šireniu koronavírusu


  Opatrenia proti šíreniu koronavírusu 

  Aktualizované 13.3.2020 o 13:30

  Aktualizované 26.10.2020 8.05 hod

  SC Žilina a eshop e-tiande.sk vníma momentálnu situáciu ako vážnu a bude sa snažiť svojou trochou prispieť k spomaleniu šírenia vírusu a následných škôd na zdraví a životoch. Znamená to určité opatrenia a obmedzenia v našom SC, ktoré sa môžu operatívne meniť a veríme, že budú len krátkodobé:

  ·         Od pondelka 26.10.2020 do odvolania budeme v SC Žilina fungovať v obmedzenom režime:

  o    Budeme vydávať osobné odbery v čase od 13.00 – do 16.00 hod (objednávky z e-shopu), aby sme minimalizovali čas, ktorý u nás musíte stráviť. Skúšanie tovaru a kontakt so zákazníkmi budeme obmedzovať na nutné minimum (odporúčame využívať našu online zákaznícku podporu).  

  o    Pokiaľ to bude potrebné, SC zatvoríme a vaše osobné odbery vám doručíme cez Zásielkovňu, alebo cez Slovak Parcel Service. Ak by k tomu došlo, budeme vás informovať.

  o    Naša priorita je a bude expedovať vaše objednávky načas. Prosíme vás preto o uprednostnenie doručenia tovaru kuriérom alebo na odberné miesto Zasielkovne. Hotovostné platby sú zrušené, za tovar je možné platiť len bezhotovostným stykom : platba kartou cez eshop, platba prevodom (zašleme vám faktúru), alebo platba kartou pri preberaní tovaru.  

  ·         Zamestnanci, ktorí prichádzajú do kontaktu so zákazníkmi majú nariadený prísny hygienický režim. Kvôli ochrane zdravia zákazníkov ako aj seba obmedzujeme kontakt so zákazníkom na minimum - prosíme o porozumenie, ak vám predajca nepodá ruku alebo si bude držať odstup 1 meter. Všetky povrchy, s ktorými prichádzajú do kontaktu zákazníci, dezinfikujeme niekoľkokrát denne.

  ·         Zamestnanci, ktorí majú symptómy chrípky alebo boli v kontakte s nakazenou osobou, majú nariadenú izoláciu (nemáme v tíme nikoho s podozrením na koronavírus). Prosíme aj našich zákazníkov, aby k nám nechodili, pokiaľ majú symptómy alebo boli v kontakte s nakazenou osobou. Všetky objednávky k vám vieme dostať kuriérom, cez Zásielkovňu. 

  Na záver - aj keď je situácia vážna, zostaňme optimisti a spolu to zvládneme. Odporúčame vám (na základe názoru odborníkov) obmedziť sociálny kontakt na minimum, zdržiavať sa doma alebo na čerstvom vzduchu (napríklad v lese alebo mimo miest). Chráňme svojich blízkych, najmä seniorov a iné ohrozené skupiny a to najmä tak, že ich nevystavíme riziku a pomôžeme im s potrebnými nákupmi a povinnosťami. Ak budeme zodpovední, dokážeme šírenie spomaliť alebo aj úplne zastaviť.

  SC Žilina

  https://dennikn.sk/1788293/profesor-krcmery-taliansky-scenar-je-mozny-aj-na-slovensku-zodpovedni-budu-nedisciplinovani-ludia/
  Katalóg Tiande 2017

  Stačí, ak nám napíšete svoj email a katalóg sa Vám stiahne okamžite.

  * E-mail: