• Univerzálny prací gél

  15.6€ Bez DPH: 13.0€
  • Výrobca: TianDe
  • Kód produktu: 1480203
  • Vernostné body: 10.3
  • Dostupnosť: Skladom

  Popis

  Obsahuje povrchovo aktívne látky zo surovín rastlinného pôvodu. Ľahko biologicky odbúrateľný. Neobsahuje fosfáty, chlór, parabény.

  Aktívne odstraňuje nečistoty, nepríjemný zápach a umožňuje látke "dýchať". Jednoducho sa z vlákna vymýva, čo je dôležité pre hygienické pranie spodnej bielizne.
  Vhodné aj na pranie čipky, hodvábu, mikrovlákna, vlny atď.
  Počet dávok (vypraní): 18 dávok.
  Použitie:

  •  pracia dávka pre práčku (mäkká a stredne tvrdá voda): 55ml (1 uzáver) pracieho prostriedku pre 4-5 kg silne znečistenej bielizne.
  •  ručné pranie a namáčanie: 30 ml na 5 litrov vody. Pre zvýšenie účinku odporúčame použiť odstraňovač škvŕn alebo bielidlo.

  Balenie: 1000 ml

  Pozor. Dráždi kožu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po manipulácii starostlivo umyte ruky. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody. Ak sa objaví podráždenie pokožky, vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.

  Obsahuje: 5 % alebo viac, ale menej ako 15 %, aniónové povrchovo aktívne látky, menej ako 5% amfotérne a neiónové povrchovo aktívne látky; EDTA a jej soli, parfum (Benzyl Salicylate), konzervačné látky (Sodium Benzoate; Benzylhemiformal; Formaldehyde). Informácie o zložkách detergentu sú k dispozícii na www.tiande.eu

  Skladovanie: neskladujete spoločne s potravinami. Skladujte pri teplotách +3 až + 40°C, mimo dosahu detí.

  Číslo šarže: viď obal Trvanlivosť: 18 mesiacov od dátumu výroby uvedeného na obalu.

  Dovozca: ASTI Group Ltd, 5 Zardu Street, Riga, LV-1083, Lotyšsko, +37127030599,

  UFI: H6PV-WDU1-C00P-0TYY

  Na stiahnutie: Datovy list Produktu

  Recenzie (1)

  Napísať recenziu

  Poznámka: HTML nie je preložené!
                 

  Katalóg Tiande 2017

  Stačí, ak nám napíšete svoj email a katalóg sa Vám stiahne okamžite.

  * E-mail: