• O výrobkoch

  „TianDe“ v preklade znamená „Nebeská dokonalost“.

  Spoločnost TianDe ponúka kozmetiku a potravinové doplnky, ktoré obsahujú vysoké percento prírodných zložiek. Pri ich výrobe prepája najnovšie vedecké poznatky a najmodernejšie technológie (nanotechnológie, mikronizácia) s tradičnými čínskými, tibetskými a altajskými receptúrami. V srdci každého kozmetického prípravku je ukrytá ľudová múdrosť a znalosti starovekého Východu.

  Tiande je rýchlo rozvíjajúca sa medzinárodná spoločnosť a podporuje úspešných ľudí jej cieľom je im dať čo najlepšie možnosti na splnenie svojich snov a prianí. 


  Výrobky  tianDe ponúkajú originálne spojenie kozmetického a farmaceutického priemyslu, čo výrazne zvyšuje ich efektivitu – vysoká účinnosť a jemné pôsobenie na organizmus. Obsahujú vysoké percento účinných látok (15 – 20%), sú to tzv. kozmeceutiká, ktoré pôsobia transdermálne, majú blahodarne účinky na omladenie pleti, hĺbkovú regeneráciu a výrazne spomaľujú proces starnutia.
  Produkty obsahujú učinné látky, ktoré sú dôležité nielen pre pokožku, ale aj pre celý organizmus. Každý výrobok obsahuje vzácne prírodné ingrediencie ako sú výťažky z liečivých rastlín (ženšen, zázvor, lotos, aloe, zelený čaj,...), éterické oleje (z ylang-ylangu, jazmínu, rozmarínu, mandlí…), unikátne zložky živočíšneho pôvodu (ovčia placenta, hadí tuk, slimačí extrakt, morský kolagén...) a minerály (perly, zlato, striebro, kremík...)
  Základom každého produktu je voda získavaná z vysokohorských prameňov Tibetu, z ľadovcov alebo z hlbokého mora. Pri výrobe sú používané rastliny pestované v ekologicky čistých oblastiach Tibetu a Altaja, zber ktorých prebieha podľa lunárneho kalendára. 

  Produkty obsahujú látky, ktoré podporujú zdravie, vitalitu, mladistvý vzhľad a ich účinky sú viditeľné nielen na pokožke, ale harmonizujú organizmus ako celok. Vyberať si môžete zo širokej ponuky výrobkov z katalógu tianDe. Počet výrobkov sa postupne zvyšuje, tak ako prebieha proces schvaľovania a certifikácie. Zároveň sa do predaja dostávajú ďalšie produkty z výskumu.


        TianDe ponúka:

  •  Vysoko kvalitnú prírodnú kozmetiku a potravinové doplnky za dostupné ceny
  •  Klubovú zľavu na nákup všetkých produktov
  •  Veľkorysý plán odmeňovania a bonusov, možnosť zárobku a sebarealizácie
  •  Pravidelné propagačné a zľavové akcie

    

         Široký sortiment produktov na rôzne účely:

  • Pleťová kozmetika
  • Telová kozmetika
  •  Starostlivosť o vlasy
  •  Výživové doplnky
  •  Anti-aging produkty
  • Starostlivosť o zuby
  • Kozmetika pre mužov, pre deti
  • Produkty na ženskú intímnu hygienu
  • Parfémy a dekoratívna kozmetika
  • Bylinné čaje
  • Telové fytonáplasti
  • EKO produkty


  Programy pre vitalitu a krásu –  podpora imunitného systému, podpora vnútorných orgánov, výživa na kĺby, kosti, podpora zraku a kardiovaskulárneho systému, produkty proti vypadávaniu vlasov a vzniku lupín, produkty na ústnú dutinu (zuby, ďasná), ženské problémy, kŕčové žily, pigmentové škrvny, vrásky, vyhladenie pokožky, kožné problémy (akné, ekzém) a iné...

  História

  Spoločnosť TianDe bola založená v roku 2007 na Altaji, v jednom z ekologicky najčistejších regiónov sveta. Tento región sa nachádza na hraniciach 4 krajín - Ruska, Mongolska, Kazachstanu a Číny. V priebehu 12 rokov sa TianDe rozšírilo do ďalších krajín Ázie, Európy a Afriky. Na Slovensko TianDe prišlo v roku 2010. Momentálne existuje viac ako 1000 servisných a dílerských centier po svete. Spoločnosť TianDe svojou filozofiou, kvalitou a cenovou prístupnosťou oslovila už viac ako 5 miliónov zákazníkov v 32 krajinách sveta a jej popularita stále rastie.

  Certifikáty

  Všetky výrobky TianDe boli certifikované SZU - Štátnym zdravotným ústavom, majú platné certifikáty pre celú Európsku Úniu. Pri ich výrobe sú používané z vysoko kvalitných surovín. Najvyššiu kvalitu výrobkov potvrdzujú certifikáty kvality ISO 9001-2000, GMP a HACCP (kontrola na tiande.eu). Spoločnosť TianDe na základe celoročných výsledkov získala medzinárodnú cenu ekológiv "GLOBAL ECO BRAND AWARD - 2017". Dôležité pre nás je, že TianDe výrobky nie sú testované na zvieratách.
      


   

  Katalóg Tiande 2017

  Stačí, ak nám napíšete svoj email a katalóg sa Vám stiahne okamžite.

  * E-mail: