• O výrobkoch

  „TianDe“ v preklade znamená „Nebeská dokonalost“.

  Spoločnost TianDe ponúka kozmetiku a potravinové doplnky, ktoré obsahujú vysoké percento prírodných zložiek. Pri ich výrobe prepája najnovšie vedecké poznatky, najmodernejšie technológie (nanotechnológie, mikronizácia) s tradičnými čínskými, tibetskými a altajskými receptúrami. V srdci každého kozmetického prípravku je ukrytá ľudová múdrosť a znalosti starovekého Východu.

  Vznikla v meste Barnaul, v samotnom srdci Altaja. Tiande je rýchlo rozvíjajúca sa spoločnosť a podporuje úspešných ľudí jej cieľom je im dať čo najlepšie možnosti na splnenie svojich snov a prianí. 


  Výrobky  tianDe ponúkajú aj originálne spojenie kozmetického a farmaceutického priemyslu, čo výrazne zvyšuje ich efektivitu – vysoká účinnosť a jemné pôsobenie na organizmus. Obsahujú vysoké percento účinných látok (15 – 20%), sú to tzv. kozmeceutiká, ktoré pôsobia transdermálne, majú blahodarne účinky na omladenie pleti, hĺbkovú regeneráciu a výrazne spomaľujú proces starnutia.
  Produkty obsahujú učinné látky, ktoré sú dôležité nielen pre pokožku, ale aj pre celý organizmus. Každý výrobok obsahuje vzácne prírodné ingrediencie vzácne prírodné ingrediencie ako sú výťažky z liečivých rastlín (ženšen, zázvor, lotos, aloe, zelený čaj,...), éterické oleje (z ylang-ylangu, jazmínu, rozmarínu, mandlí…), unikátne zložky živočíšneho pôvodu (ovčia placenta, hadí tuk, slimačí extrakt, morský kolagén...) a minerály (perly, zlato, striebro, kremík...)
  Základom každého produktu je voda získavaná z vysokohorských prameňov Tibetu, z ľadovcov alebo z hlbokého mora. Pri výrobe sú používané rastliny pestované v ekologicky čistých oblastiach Tibetu a Altaja,  zber ktorých prebieha podľa lunárneho kalendára. 

  Produkty obsahujú látky, ktoré podporujú zdravie, vitalitu, mladistvý vzhľad a ich účinky sú viditeľné nielen na pokožke, ale harmonizujú organizmus ako celok. Vyberať si môžete zo širokej ponuky výrobkov z katalógu tianDe. Počet výrobkov sa postupne zvyšuje, tak ako prebieha proces schvaľovania a certifikácie. Zároveň sa do predaja dostávajú ďalšie produkty z výskumu.


        TianDe ponúka:

  •  Vysoko kvalitnú prírodnú kozmetiku a potravinové doplnky za dostupné ceny
  •  Klubovú zľavu na nákup všetkých produktov
  •  Veľkorysý plán odmeňovania a bonusov, možnosť zárobku a sebarealizácie
  •  Pravidelné propagačné a zľavové akcie

    

         Široký sortiment produktov na rôzne účely:

  • Pleťová kozmetika
  • Telová kozmetika
  •  Starostlivosť o vlasy
  •  Výživové doplnky
  •  Anti-aging produkty
  • Starostlivosť o zuby
  • Kozmetika pre mužov, pre deti
  • Produkty na ženskú intímnu hygienu
  • Parfémy a dekoratívna kozmetika
  • Bylinné fytočaje
  • Telové fytonáplasti
  • EKO produkty


  Programy pre vitalitu a krásu – proti parazitom, bunková obnova tela, podpora imunitného systému, podpora vnútorných orgánov a čriev, výživa na kĺby, kosti, podpora zraku a kardiovaskulárneho systému, produkty na bolesť chrbtice, kĺbov, lupiny, vypadávanie vlasov, produkty na ústnú dutinu (zuby, ďasná), ženské problémy, kŕčové žily, pigmentové škrvny, vrásky, vyhladenie pokožky, kožné problémy (akné, ekzém) a iné.

  História

  Spoločnosť TianDe bola založená v roku 2007 v Altaji, v jednom z ekologicky najčistejších regiónov sveta. Tento región sa nachádza na hraniciach 4 krajín - Ruska, Mongolska, Kazachstanu a Číny. V priebehu 12 rokov sa TianDe z Ruska rozšírilo do ďalších krajín Ázie, Európy a Afriky. Na Slovensko TianDe prišlo v roku 2010. Momentálne existuje viac ako 1000 servisných a dílerských centier po svete. Spoločnosť TianDe svojou filozofiou, kvalitou a cenovou prístupnosťou oslovila už viac ako 5 miliónov zákazníkov v 32 krajinách sveta a jej popularita stále rastie.

  Certifikáty

  Všetky výrobky TianDe boli certifikované SZU - Štátnym zdravotným ústavom v Rusku, majú platné certifikáty pre celú Európsku Úniu. Pri ich výrobe sú používané z vysoko kvalitných surovín. Najvyššiu kvalitu výrobkov potvrdzujú certifikáty kvality ISO 9001-2000, GMP a HACCP (kontrola na tiande.eu). Spoločnosť TianDe na základe celoročných výsledkov získala medzinárodnú cenu ekológiv "GLOBAL ECO BRAND AWARD - 2017". Dôležité pre nás je, že TianDe výrobky nie sú testované na zvieratách.
      


   

  Katalóg Tiande 2017

  Stačí, ak nám napíšete svoj email a katalóg sa Vám stiahne okamžite.

  * E-mail: