• Referencie


  -TianDe je top, jednak má skvelé produkty ale aj skvelých ľudí, myslím že už môže hravo konkurovať hociktorej obľúbenej kozmetickej značke.
  Maťka Podhorská
  Žilina


   -Tiande je už dávno moja obľúbená kozmetika. Nie je moc drahá ale hlavne je veľmi kvalitná. Ja aj celá moja rodina ju používame a moc nám pomohla.Keď som ju začala používať môj muž mi dokonca povedal, že vypadam o 10 rokov mladšie :D. Jedine čo sa mi na nich nezdá sú tie voňavky, na nich by ešte mohli zapracovať, nuž čo nikto nie je dokonalý.
  Paťa Bendlová
  Martin


  -Ja by som tu chcela pochváliť váš prístup. Minule som si tu objednala váš produkt, lenže mi prišiel poškodený, tak som vám to nahlásila a hneď  nato mi prišiel nový úplne zadarmo. Rada vidím že je tu ešte niekto kto sa vážne stará o svojich zákazníkov. Takže si už kozmetiku objednávam len od vás a doporučujem ju všetkým mojím známym.
  Monika Bartova
  Rajec
   

  -Dlho som mal problémy so suchou pokožkou, najhoršie to bolo vždy v zime keď som vyšiel zo sprchy, celú noc som sa potom škrabal skoro až do krvi. Vyskúšal som všetky možné krémy a iné blbostičky ale stále mi to neprechádzalo. Ja sa nerád krémujem a už som mal chuť s tým krémovaním prestať ale musel som s tým niečo robiť .Matka (asi to znie hlúpo ale pracovala s kozmetikou tak sa v tom vcelku vyzná) mi potom povedala nech vyskúšam „slnečné olivy“ že vraj pomáhajú.Tak som to teda skúsil a  suchá koža mi vážne zmizla do pár dní. Teraz keď sa ním natieram nemám už žiadne problémy s pokožkou.
  Tomáš Grega
  Čadca


  -Som spokojná, skvelé ceny a fakt super kozmetika.
  Natália Topolčanská
  Ružomberok
   

  - Plna spkojnost s vasimi sluzbami, objednavka v poriadku dosla a produkt je skvely u mňa rozhodne 5 hviezd.
  Radka Vydrová
  Banská Bystrica
   

  -Balíček mi prišiel, nemusela som čakať dlho čiže to chválim a to čo som si objednala vypadá tiež dobre ale na výsledky si musím chvíľu počkať.
  Mirka Bartošová
  Púchov
   

  -Som naozaj rada že TianDe je aj na Slovensku, čo sa týka výrobkov a cien ste jedničky.
  Terka Pospišilová
  Martin
   


   
   
   
   

  Katalóg Tiande 2017

  Stačí, ak nám napíšete svoj email a katalóg sa Vám stiahne okamžite.

  * E-mail: