• Detoxikácia

  Detoxikácia

  Detox alebo očista organizmu je súhrn prirodzených pochodov, cez ktoré sa naše telo zbavuje škodlivých odpadových látok (toxínov). Toxíny sa do tela môžu dostať nesprávnou stravou, znečisteným ovzduším aj v dôsledku stresu (najmä pokiaľ ho zažívame dlhodobo).

  Na detoxikácií sa podieľajú naše vnútorné orgány ako je pečeň, obličky a črevá. Naše telo má do určitého bodu schopnosť zbaviť sa toxínov bez pomoci. Pokiaľ sú tieto orgány oslabené (majú málo energie, alebo je v nich nazbieraných väčšie množstvo toxínov), je potrebné im pomôcť.

  Pomôžeme im používaním správnych produktov - ideálne sú na to bylinné zmesi, ktoré sú účinné, ale zároveň šetrné k nášmu telu.

  Z našej ponuky na detox poslúžia: bylinná zmes Tibetský zber (prečisťuje najmä tenké a hrubé črevo, podporuje slezinu a žalúdok), bylinná zmes Ostropestrec mariánsky (prečistí pečeň a žlčník a podporí ľadviny). Detoxikačné náplasti (klasické bylinné, alebo s obsahom levandule a turmalínu). Výživové doplnky, najmä komplex s orechom kráľovským a hubou Shitaki, ktorá má antiparazitný účinok.
  5.4€ Bez DPH: 4.5€
  21.1€ Bez DPH: 17.6€
  5.0€ Bez DPH: 4.2€
  Sale
  Telová soľ "Grapefruit"
  -15%
  9.4€ 11.1€ Bez DPH: 7.9€
  Sale
  Telová soľ "Medová broskyňa"
  -15%
  9.4€ 11.1€ Bez DPH: 7.9€
  Sale
  Telová soľ "Zelený čaj"
  -15%
  9.4€ 11.1€ Bez DPH: 7.9€
  Sale
  Telová soľ s kryštálmi z Mŕtveho mora
  -15%
  13.2€ 15.5€ Bez DPH: 11.0€
  Zobrazenie 1 až 7 zo 7 (1 stránok)

  Katalóg Tiande 2017

  Stačí, ak nám napíšete svoj email a katalóg sa Vám stiahne okamžite.

  * E-mail: