• Členstvo TianDe

  .

   Hlavné výhody členstva v TianDe   

  • nakupujte za výhodnejšie, členské ceny 
  • ponuka prírodných produktov každodennej spotreby – exkluzívna kompletná starostlivosť o pleť, starostlivosť o vlasy, telo, ruky, nohy, detoxikácia, zubné pasty, deodoranty...
  • nie sú povinné žiadne pravidelné odbery
  • každý mesiac akciové ponuky, darčeky, príp. aj finančné odmeny za váš pravidelný nákup

  Ako na to ?

  1. Na úvodnej stránke nášho e-shopu kliknite na ikonu “Môj účet”. Následne si vyberte možnosť “Nový zákazník”- pokračovať a v prvej kolónke tianDe ID (Len pre Členov) napíšte: mám záujem o členstvo. Následne vyplňte všetky povinné kolónky (označené hviezdičkou).

  2. Ohľadom členskej registrácie Vás budeme kontaktovať a pripravíme Vám zákaznícku kartu. Zákaznícku kartu si môžete vyzdvihnúť osobne v našom distribučnom centre (budova Magnus, Rudnayova 23, Žilina), alebo Vám ju zašleme na adresu spolu s prvou objednávkou.

  Bonus – pri osobnom vyzdvihnutí zákazníckej karty môžete využiť bezplatné SPA ošetrenie rúk.

  Pokiaľ chcete pracovať ako aktívny obchodný partner, tj. predávate výrobky svojím zákazníkom, budujete si svoju štruktúru a chcete okrem nákupnej zľavy dostávať naviac aj finančné odmeny od spoločnosti, je nutné každý mesiac uskutočniť váš osobný odber (nákup tovaru) v hodnote min. 100 bodov - tým máte možnosť získať % z obratu vašej obchodnej siete. Rozhodnutie a zvolená taktika je ale len na vás a nie ste nijako viazaný povinnými odbermi. (V prípade záujmu Vám pošleme viac informácií).