• Akciový tovar

  0.0€ Bez DPH: 0.0€
  .....
  ..
  Sale
  AKCIA "Ochrana a omladenie"1
  29.0€ 46.0€ Bez DPH: 24.2€
  Mladosť vpred, vrásk...
  Mladosť vpred, vrásky nechajte minulosti! 1. Multifunkčný krém na tvár s mucínom slimáka - podporuje tvorbu kolagénu a elastínu, zmierňuje podráždenie, pôsobí proti stresu, vyhladzuje vrásky, posilňuje ochranné vlastnosti pleti.2. Liftingová modelovacia V-line maska na bradu - modeluje línie brady, pomáha zbaviť sa druhej brady, tesne prilieha, zaisťuje termo efekt, ktorý posilňuje pôsobenie účinných zložiek. Podmienky akcie: kúpte si Multifunkčný krém na tvár s mucínom slimáka „Snail Secret“, kód 14601 a získate len za 0,04€  darček: Liftingovú modelovaciu V-line masku na bradu, kód 56504. Váš zisk: 17€ Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akcií Len do vypredania zásob, množstvo tovaru je obmedzené..
  Sale
  AKCIA "Ochrana a omladenie"2
  29.0€ 46.0€ Bez DPH: 24.2€
  Mladosť vpred, vrásk...
  Mladosť vpred, vrásky nechajte minulosti! 1. Multifunkčný krém na oči s mucínom slimáka - podporuje tvorbu kolagénu a elastínu, zmierňuje podráždenie, pôsobí proti stresu, vyhladzuje vrásky, posilňuje ochranné vlastnosti pleti.2. Liftingová modelovacia V-line maska na bradu - modeluje línie brady, pomáha zbaviť sa druhej brady, tesne prilieha, zaisťuje termo efekt, ktorý posilňuje pôsobenie účinných zložiek. Podmienky akcie: kúpte si Multifunkčný krém na oči s mucínom slimáka „Snail Secret“, kód 14602 a získate len za 0,04€  ako DARČEK Liftingovú modelovaciu V-line masku na bradu, kód 56504. Váš zisk: 17€ Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akcií Len do vypredania zásob, množstvo tovaru je obmedzené..
  Sale
  AKCIA "Pre krásny pohľad" 1
  19.0€ 30.7€ Bez DPH: 15.8€
  Pohľad do budúcnosti1...
  Pohľad do budúcnosti1.Riasenka Galaxy Volume 5D - obľúbená špirála Galaxy 5D, ktorá nádherne predĺži, zahustí a natočí riasy. 2. Darček:  Rúž Cushion - s príjemným aplikátorom v krásnych farbách, ktoré majú intenzívny pigment a vydrží na perách naozaj dlho.Podmienky akcie: Kúpte si Riasenku Galaxy Volume 5D, čierna (kód 80129) a len za 0,04€ získate ako darček: Rúž Cushion  (kód 80918/04) Váš zisk = 11,70€Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akciíMnožstvo tovaru je obmedzené..
  Sale
  New
  AKCIA "Pre krásny pohľad" 2
  19.0€ 30.7€ Bez DPH: 15.8€
  Pohľad do budúcnosti1...
  Pohľad do budúcnosti1. Riasenka Galaxy Volume 5D - obľúbená špirála Galaxy 5D, ktorá nádherne predĺži, zahustí a natočí riasy. 2. Darček: Rúž Cushion - s príjemným aplikátorom v krásnych farbách, ktoré majú intenzívny pigment a vydrží na perách naozaj dlho.Podmienky akcie: Kúpte si Riasenku Galaxy Volume 5D, čierna (kód 80129) a len za 0,04€ získate ako darček: Rúž Cushion  (kód 80918/05) Váš zisk = 11,70€Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akciíMnožstvo tovaru je obmedzené..
  Sale
  AKCIA "Ženské zdravie"
  27.0€ 37.0€ Bez DPH: 22.5€
  Sada vložiek a náplas...
  Sada vložiek a náplasť pre ženy zlepší váš celkový stav a vráti vás "do života"1. Denné menštruačné vložky s fytomembránou "Energia bylín" - harmonizujú ženskú energiu, menštruačný cyklus, obnovujú mikroflóru2. Denné intimky vložky s fytomembránou "Energia bylín" - harmonizujú ženskú energiu, menštruačný cyklus, obnovujú mikroflóru3. Nočné menštruačné vložky s fytomembránou "Energia bylín" - harmonizujú ženskú energiu, menštruačný cyklus, obnovujú mikroflóru4. Hydrogélová fytonáplasť pre ženy - odstraňuje nepríjemný pocit počas menštruácie, je neviditeľná pod odevom, prináša mierny pocit teplaPodmienky akcie: Kúpte si sadu Denné menštruačné vložky s fytomembránou "Energia bylín", kód 61902 + Denné intimky vložky s fytomembránou "Energia bylín", kód 61901 + Nočné menštruačné vložky s fytomembránou "Energia bylín", kód 61903 a len za 0,04€ získate darček: Hydrogélové fytonáplasti pre ženy, kód 66502. Váš zisk = 10€Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akciíMnožstvo tovaru je obmedzené..
  Sale
  AKCIA Dokonalý vzhľad
  25.3€ 32.4€ Bez DPH: 21.1€
  Buďte trendySpevňujúc...
  Buďte trendySpevňujúce sérum na riasy a obočie - urýchľuje rast rias, zväčšuje objem a zvýrazňuje farbu, vhodné pre regeneráciu obočia.Pleťové zmatňujúce obrúsky "Nežná ruža" - okamžite odstraňujú mastný vzhľad, ideálne zmatňujú, dodávajú sviežosť, sú šetrné k líčeniu.Očná linka v ceruzke City Style - praktický aplikátor pre presné kontúry.                                                                                                                                                                                                                                              Podmienky akcie: Kúpte si: Spevňujúce sérum na riasy a obočie, kód 80916 + Pleťové zmatňujúce obrúsky "Nežná ruža", kód 180207 a len za 0,04€ získate darček: Očnú linku v ceruzke City Style, kód 80407. Váš zisk = 7,10€Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akciíMnožstvo tovaru je obmedzené..
  Sale
  AKCIA Efektívna regenerácia
  43.0€ 64.9€ Bez DPH: 35.8€
  VITA DERM - komplexn...
  VITA DERM - komplexná starostlivosť o citlivú pleťregeneruje ochrannú kožnú bariéruupokojuje podráždenú, zapálenú pokožkuhlboko hydratuje a chráni pred slnečnou aktivitouPodmienky akcie: Kúpte si VITA DERM - čistiaca pleťová pena, kód 16304 + Vita Derm - omladzujúci regeneračný pleťový toner, kód 16303 a len za 0,04€  získate darček: Regeneračné sérum na tvár - kapsule, kód 10101. Váš zisk = 21,90€ Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akcií Množstvo tovaru je obmedzené..
  Sale
  AKCIA Ekologická domácnosť
  24.5€ 33.4€ Bez DPH: 20.4€
  ČISTOTA A LESKUtierky...
  ČISTOTA A LESKUtierky a čistiace handričky Master Class urobia prácu za vás - vyrobené sú zo super mikrovlákna.dokonalo absorbujú nečistotyodpudzujú prach a mastnotusú pevné a odolné proti opotrebovaniuzaistia vysoko kvalitné čistenie bez šmúh a vlákienušetria energiu, čas, čistiace prostriedky aj rodinný rozpočet Podmienky akcie: Kúpte si ECO Umývací prostriedok na riad, kód 144313  + Utierku na umývanie riadu, kód 980199 a len za 0,04€ získate darček: PROFI utierku na komplexné čistenie, kód 980192.Váš zisk = 8,90€Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akciíMnožstvo tovaru je obmedzené..
  Sale
  AKCIA Jemné päty a lakte
  18.1€ 29.6€ Bez DPH: 15.1€
  Tvrdé päty minulosťou...
  Tvrdé päty minulosťou – je čas obnoviť ich hebkosť a starostlivo upravený vzhľad! Ošetrujúci krém na popraskané päty - účinne hydratuje a vyživuje pokožku. Pokožka je hebkejšia a príjemnejšia na dotyk. Parafínový krém na ruky so vzácnymi olejmi pre jemné ruky: normalizácia hydrolipidickej rovnováhy pokožky, hydratácia, ochrana pred vplyvmi vonkajšieho prostredia.Maska – zábal na päty a lakte - účinne zjemňuje, regeneruje, hydratuje a zvyšuje pružnosť pokožky.                                                                                                     Podmienky akcie: Kúpte si Ošetrujúci krém na popraskané päty, kód 40120 + Parafínový krém na ruky so vzácnymi olejmi, kód 40201 a len za 0,04€  získate darček: Masku – zábal na päty a lakte , kód 46501.Váš zisk = 11,60€ Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akcií Množstvo tovaru je obmedzené..
  Sale
  AKCIA Kolagén pre lifting pleti
  35.4€ 50.5€ Bez DPH: 29.5€
  Proteín mladej pokožk...
  Proteín mladej pokožky je na 70% zložený z kolagénu, ktorý zaručuje jej pružnosť a pevnosť, je to tzv"bielkovina mladosti". Vznik prvých nemimických vrások je prvým príznakom jeho nedostatku. Prípravky z pleťovej rady Collagen Active obsahujú hydrolyzovaný kolagén, ktorý stimuluje obnovu proteínových vlákien pokožky a tieto predlžujú jej mladistvý vzhľad.Podmienky akcie: Kúpte si Collagen Active intenzívny liftingový krém na tvár, kód 12703 + Collagen Active - Liftingový krém na kontúry očí, kód 12704 a za 0,04 € získate ako darček : Modelujúci gél na tvár a dekolt, kód 12707. Váš zisk = 15,10€Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akciíLen do vypredania zásob..
  Sale
  AKCIA Komplexná starostlivosť
  6.0€ 8.5€ Bez DPH: 5.0€
  Komplexná starostlivo...
  Komplexná starostlivosťKolekcia výrobkov pre celú rodinu "Ovocná pochúťka"Univerzálny šampón "Ovocná pochúťka" - účinne umýva vlasy, bez poškodenia aj pri každodennom používaní. Dodáva im krásny a upravený vzhľad. Sprchový gél "Ovocná pochúťka" - jemne umýva pokožku a dodáva jej opojnú vôňu zrelých malín a lesných plodov.Regeneračný krém na ruky s extraktom z aloe vera - predchádza popraskaniu a olupovaniu pokožky, stará sa o nechtovú kutikulu (nechtovú platničku). Akciová ponuka: kúpte si Univerzálny šampón "Ovocná pochúťka", kód 25701  + Sprchový gél "Ovocná pochúťka", kód 35703 a získajte darček: Regeneračný krém na ruky s extraktom z aloe vera, kód 40102 len za 0,04€.Váš zisk: 2,50€Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akciíMnožstvo tovaru je obmedzené..
  Sale
  AKCIA Pre zdravé vlasy a sviežu pleť
  20.5€ 26.7€ Bez DPH: 17.1€
  Navráťte svojím vlaso...
  Navráťte svojím vlasom pôvodnú silu - pre posilnenie vlasov a zlepšenie mikrocirkulácie pokožky hlavy1. Šampón "Recept starovekej Číny" - fytokomplex je posilnený o komponent obmedzujúci tvorbu kvasiniek a plesní, jeden z najúčinnejších prostriedkov proti vzniku lupín2. Vlasový balzam - kondicionér "Recept starovekej Číny" - obsahuje komplex čínskych bylín, dodáva vlasom hodvábny lesk.  3. Čistiaci gél "Oceán krásy" - pre všetky typy pleti, aktivuje mechanizmy ochrany pleti. Pre každodennú starostlivosť. Podmienky akcie:kúpte si dva prípravky: Šampón "Recept starovekej Číny", kód: 20146 + Vlasový kondicionér "Recept starovekej Číny", kód: 20147 a len za 0,04€ získate darček: Čistiaci gél "Oceán krásy", kód: 10202.Váš zisk = 6,20€Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akciíMnožstvo tovaru je obmedzené ..
  Sale
  AKCIA Pre zdravý úsmev
  15.6€ 24.1€ Bez DPH: 13.0€
  Rastlinné zložky pre ...
  Rastlinné zložky pre zdravie vašich zubovZubná pasta "Prírodné morské perly" - Čistí zuby od plaku. Pomáha udržať belosť skloviny.Zubná pasta Extra White PRO - pomáha odstrániť aj odolný tabakový plak a silný pigmentový plak. Obnovuje prirodzenú farbu zubov. Chráni pred zubným kazom, spevňuje sklovinu.Detská zubná pasta "ProDental" Junior - šetrné čistenie detskej skloviny, príjemná jablková chuť a vôňa.Fyto ústna voda - predchádza vzniku zubného kazu a parodontóze, bojuje s baktériami, dlhodobo zlepšuje stav ďasien a svieži dych.Podmienky akcie: Kúpte si Zubnú pastu "Prírodné morské perly, kód 60142 + Zubnú pastu Extra White PRO, kód 60146 + Detskú zubnú pastu "ProDental" Junior, kód 60147 a len za 0,04€ získate darček: Fyto ústnu vodu, kód 65905. Váš zisk = 8,50€Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akciíMnožstvo tovaru je obmedzené..
  Sale
  AKCIA Problematická a mastná pleť
  22.0€ 31.1€ Bez DPH: 18.3€
  Fytokorekcia problema...
  Fytokorekcia problematickej pletiRada Master Herb bola vyvinutá s ohľadom na potreby problematickej a mastnej pletiČistiaci gél na tvár - normalizuje činnosť mazových žliaz, upokojuje pleť a zmierňuje začervenanie. Pre každodenné používanie.Pleťová voda na aknóznu pleť - odstraňuje prebytočný maz, obnovuje rovnováhu PH, osviežuje, tonizuje a upokojuje pleť.Náplasti na pleť so sklonom k akné - pôsobia proti prejavom akné, vysušujú miesta s prejavmi akné, zakrývajú nedokonalosti, regenerujú epidermis, chránia pred nečistotami, nie sú na pokožke vidieť.Podmienky akcie: Kúpte si Čistiaci gél na tvár, kód 11319 + Pleťovú vodu na aknóznu pleť, kód 11320 a len za 0,04€ získate darček: Sada náplasti na pleť so sklonom k akné, kód 38811.Váš zisk = 9,10€Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akciíMnožstvo tovaru je obmedzené..
  Sale
  AKCIA Regenerácia a ochrana zrelej pleti
  73.9€ 99.9€ Bez DPH: 61.6€
  Prémiová rada Charm C...
  Prémiová rada Charm Collectionvhodná pre dámy elegantného veku a všetky typy pletianti-aging efekthydratácia, ochrana a revitalizácia pletiPodmienky akcie: Kúpte si Charm - Pleťový krém “Koncentrát krásy”,kód 15802 + Charm - Pleťový krém/gél “Aquaterapia”, kód 15803 a len za 0,04€ získate ako darček: Krém na tvár so sklonom k hyperpigmentácii, SPF 50+, kód 10260 Váš zisk = 26€Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akciíMnožstvo tovaru je obmedzené..
  Sale
  Bylinná zmes s ďatelinou lúčnou
  8.3€ 9.2€ Bez DPH: 6.9€
  Zdravý srdcový ry...
  Zdravý srdcový rytmus Byliny, ktoré sú súčasťou bylinnej zmesi, majú priaznivé účinky na kardiovaskulárny systém. Zloženie: Plody hlohu (1200 mg), medovka lekárska (900 mg), vňať a kvet ďateliny lúčnej (900 mg), Vnať pamajoránu obyčajného (600 mg), List podbeľu lekárskeho (600 mg), listy truskavca osinatého (600 mg), List brezy previsnutej (600 mg), listy rozmarínu (300 mg), kvety nechtíka (300 mg). Použitie: 1 filtračné vrecúško bylinnej zmesi zalejte 2dl vriacej vody, nechajte 10 – 15 minút vylúhovať. Odporúčané dávkovanie: 1 šálka 3x denne po jedle. Doporučená doba užívania: 3-4 týždne. Upozornenia: Nepoužívajte v prípade precitlivenosti na niektorú zo zložiek. Nepoužívajte počas tehotenstva a laktácie. Pred použitím sa odporúča konzultovať s lekárom. Nepoužívajte s liekmi. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nepoužívajte potravinové doplnky ako náhradu za konečnú a vyváženú výživu. Uchovávajte mimo dosahu detí pri max. teplota do 25 ° C, pri relatívnej vlhkosti max. až 70%. Výrobca: RuskoDistribútor pre Slovenskú republiku: ISTA CORPORATION, sro, Pobřežní 370/4, Praha 8, 18600, Slovakia Balenie: 30 filtračných sáčkov po 2 g ..
  Sale
  Bylinná zmes s lipou, sladkým drievkom a malinou
  8.3€ 9.2€ Bez DPH: 6.9€
  Na posilnenie imunitn...
  Na posilnenie imunitného systému je vždy vhodný čas!Lahodná bylinná zmes, ktorú stojí za to si vychutnávať v nadchádzajúcich jesenných dňoch v dobe zvýšeného rizika nachladnutia. Obsahuje byliny, ktoré majú priaznivý účinok na organizmus. Byliny prispievajú k normálnej funkcii dýchacieho ústrojenstva, posilňujú imunitný systém a napomáhajú rýchlemu zotaveniu z rôznych chorôb. Pravidelným pitím tohto čaju podporujete prirodzenú obranyschopnosť vášho organizmu. Napomáha ľahkému dychu z plných pľúc.Bylinná zmes obsahuje: plody maliny - obsahujú veľké množstvo vitamínov, listy z malín pomáhajú pri gynekologických a urologických problémoch (obsahujú horčík, draslík a železo) odnože a korene sladkého drievka lipový kvet - odpradávna pomáha k normalizácii menštruačného cyklu listy mäty piepornej list žihľavy plody ruže šípkovej kvet harmančeku okvetné lístky ibištekaFiltračné sáčky bylinného čaju sú uzavreté do trojvrstvového obalu, ktorý tvorí sáčok, krabička a fólia. Balenie bezpečne uchováva vitamíny, makro a mikro prvky rastlín. Použitie: 1 filtračné vrecko bylinného čaju zalejte 2,5dl vriacej vody, nechajte 5 - 10 minút vylúhovať. Podľa chuti môžete pridať med alebo citrón. Upozornenie: Nie je určené deťom do 12 rokov. Nevhodné pre tehotné a kojace ženy. Nevhodné pre osoby s vysokým krvným tlakom (sladké drievko). Individuálna neznášanlivosť ku komponentom produktov. Neprekračujte doporučenú dennú dávku. Doplnok stravy nie je náhradou pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladovanie: skladovať pri teplote 0° až 25°С  Výrobca: Rusko Distribútor pre Slovenskú republiku: ISTA CORPORATION, sro, Pobřežní 370/4, Praha 8, 18600, Slovakia Balenie: 30 čajových filtračných  vreciek po 2g..
  Sale
  Čistiaca náplasť na nos "Bambusové uhlie", 10ks
  12.0€ 15.0€ Bez DPH: 10.0€
  ...
  Čistiaca náplasť "Bambusové uhlie" pre odstránenie čiernych bodiek na nose.Bambusové drevené uhlie je vynikajúci prírodný absorpčný materiál, ktorý zaručuje hlboké a jemné čistenie pórov na nose. Koža po aplikácii náplasti je dokonale čistá. Použitie:• Po očistení navlhčite oblasť nosu vodou. • Odstráňte z náplasti ochrannú fóliu. Vďaka špeciálnemu materiálu náplasť priľne tesne k nosu. • Náplasť ponechajte na nose do úplného vysušenia 10-15 min. • Opatrne náplasť stiahnite. Všetky nečistoty ostanú prilepené na náplasti.Účinné látky:Bambus: extrakt z bambusovej trstiny je vynikajúcim absorbentom, ktorý dokáže vytiahnuť nečistoty z povrchu pokožky, tým urýchľuje vylučovanie toxínov a regeneráciu buniek.AHA-kyseliny: vyrovnáva mikroreliéf pokožky, udržuje hydratáciu v pleti, spomaľuje proces starnutia a zvyšuje elasticitu pokožku. Vilín virgínsky: zlepšuje vzhľad pokožky, pokožku zmäkčuje, vyhladzuje a pomáha zachovať jej pružnosť. Upozornenie: Používať náplasť iba k čisteniu pórov na nose, max. 1-2x týždenne.Balenie: 10ks ..
  Sale
  Čistiaca náplasť na nos "Bambusové uhlie", 1ks
  1.2€ 1.5€ Bez DPH: 1.0€
  ...
  Čistiaca náplasť "Bambusové uhlie" pre odstránenie čiernych bodiek na nose.Bambusové drevené uhlie je vynikajúci prírodný absorpčný materiál, ktorý zaručuje hlboké a jemné čistenie pórov na nose. Koža po aplikácii náplasti je dokonale čistá. Použitie:• Po očistení navlhčite oblasť nosu vodou. • Odstráňte z náplasti ochrannú fóliu. Vďaka špeciálnemu materiálu náplasť priľne tesne k nosu. • Náplasť ponechajte na nose do úplného vysušenia 10-15 min. • Opatrne náplasť stiahnite. Všetky nečistoty ostanú prilepené na náplasti.Účinné látky:Bambus: extrakt z bambusovej trstiny je vynikajúcim absorbentom, ktorý dokáže vytiahnuť nečistoty z povrchu pokožky, tým urýchľuje vylučovanie toxínov a regeneráciu buniek.AHA-kyseliny: vyrovnáva mikroreliéf pokožky, udržuje hydratáciu v pleti, spomaľuje proces starnutia a zvyšuje elasticitu pokožku. Vilín virgínsky: zlepšuje vzhľad pokožky, pokožku zmäkčuje, vyhladzuje a pomáha zachovať jej pružnosť. Upozornenie: Používať náplasť iba k čisteniu pórov na nose, max. 1-2x týždenne.Balenie: 1ks ..
  Sale
  Čistiaca zlupovacia pleťová maska zlatá
  8.8€ 12.5€ Bez DPH: 7.3€
  „Čisté zlato“ – staro...
  „Čisté zlato“ – starostlivosť o pleť na luxusnej úrovniUž dlho ste si nedopriali nič mimoriadneho? Darujte svojej pleti luxusnú starostlivosť s čistiacou zlatou zlupovacou pleťovou maskou. Vďaka zlupovacej štruktúre maska zaistí okamžité vypnutie pleti a jej aktívne zložky dodajú pleti tváre svieži, žiarivý vzhľad a dlhotrvajúcu hydratáciu. Zlatá zlupovacia maska predstavuje:        - šetrné odstránenie odumretých buniek a hĺbkové čistenie pleti,        - okamžité vypnutie pleti a omladzujúci účinok,        - svieži, žiarivý vzhľad tváre a dlhodobú hydratáciu.Používajte masku formou pravidelných procedúr a zaistite svojej pleti luxusnú a výdatnú starostlivosť. Alebo ju používajte ako rýchly skrášľovací prípravok – naneste na pleť krátko pred dôležitou udalosťou a získajte výsledok okamžite.Účinnosť akéhokoľvek prípravku závisí na vlastnostiach prvkov v jeho zložení. Zlatá maska obsahuje skutočné „delikatesy“, ktoré si vaša pleť s radosťou vychutná. V jej zložení nájdete výťažok z lastovičieho hniezda, minerálnych solí a tiež silné prírodné hydratačné prostriedky – hyaluoronát sodný, betain a glycyrrhizát draslíku.Použitie: Naneste hrubšiu vrstvu masky na čistú a suchú pleť tváre, vyhnite sa okoliu obočia, očí a pier. Nechajte pôsobiť 20-30 minút, pokiaľ maska nezaschne a potom ju šetrne zlúpnite. Balenie: 130 ml          ..
  Sale
  Dámske bylinné nočné vložky MAXI
  7.9€ 9.8€ Bez DPH: 6.6€
  Maximálna ochrana a p...
  Maximálna ochrana a pohodlie počas vašich dní a v období menopauzy.Dámske bylinné nočné vložky MAXI boli vytvorené pre spoľahlivú ochranu, absolútny komfort a ženské zdravie. Zvýšená absorpčná schopnosť, väčšia veľkosť a spoľahlivejšie uchytenie pomôžu predchádzať pretekaniu dokonca aj pri veľmi silnej menštruácii. Dĺžka vložky 420 mm6 vrstiev s maxi krídelkamiVysoké okraje pre zadržanie tekutiny po stranáchSuperabsorbčná vrstva so zvýšenou absorbčnou schopnosťouPrírodná priedušná horná vrstva, ktorá zaisťuje potrebnú cirkuláciu vzduchu a predchádza množeniu baktérií, čo je zvlášť dôležité v noci, keď nemáte možnosť si často meniť hygienické potrebyObsahuje patentovaný fytokomplex, ktorý bol vyvinutý vo vedecko-výskumnom ústave v čínskom Kantone a ktorý má protizápalové a antibakteriálne účinky.Dámské bylinné nočné vložky MAXI sú ideálne pre jemnú a citlivú pokožku, zaistia zvýšenú ochranu počas noci, pomôžu cítiť sa komfortne aj pri silnej menštruácii, poslúžia ako spoľahlivá poistka pri dôležitých udalostiach.Tieto produkty ocenia aj ženy v období menopauzy. Fytokomplex v nich obsiahnutý priaznivo pôsobí na mikroflóru a pomáha odstrániť diskomfort a suchosť, ale tiež rieši ďalšie ženské problémy spojené s týmto obdobím. Vďaka svojej veľkosti sa nočné vložky MAXI stanú zárukou spokojnosti v období silnej menštruácie aj inkontinencie.Balenie: 4ks..
  Sale
  Fucoidan - čistiace mlieko na tvár a dekolt
  12.2€ 14.3€ Bez DPH: 10.2€
  2 v 1 = čistenie a hy...
  2 v 1 = čistenie a hydratáciaČistiace mlieko na tvár a dekolt jemne a šetrne odstraňuje zvyšky make–upu, nečistôt a hydratuje pokožku tváre. Na rozdiel od bežných prípravkov na čistenie pleti obsahuje prírodné povrchovo aktívne látky na báze mastných kyselín kokosového oleja. Vďaka obsahu fukózy pôsobí proti starnutiu pokožky.  Pleťové mlieko je vhodné aj pre citlivú pokožku.Účinné látky:Fukóza – podporuje regeneráciu pokožky, pružnosť a elasticitu, redukuje vráskyKyselina hyalúronová – hydratuje pokožkuVitamín E – má liftingový efekt, pomáha redukovať vrásky, zlepšuje lokálny krvný obeh.Použitie: Zmiešajte mlieko v dlaniach s teplou vodou, potom ho jemne vmasírujte do pokožky tváre a dekoltu a dôkladne opláchnite. Balenie: 100g..
  Sale
  Fucoidan - koncentrovaný očný gél
  15.5€ 18.2€ Bez DPH: 12.9€
  Zlúčenie aktívnych o...
  Zlúčenie aktívnych omladzujúcich a hydratačných komponentov dodáva sviežosť a hydratáciu pokožke v okolí očí. Gél obnovuje jej pružnosť, pomáha viditeľne redukovať mimické vrásky a zabraňuje výskytu nových, má protiopuchový efekt. Váš pohľad už nebude prezrádzať váš vek, ale bude vyžarovať sebaistotu, mladosť a prirodzenú krásu!Účinné látky:Fukóza – regeneruje tkanivá pokožkyKolagénový extrakt – pomáha hydratovať pokožku a zabraňuje vzniku vrásokVitamín E – zachováva mladistvú pokožku, redukuje vrásky a bráni ich vznikuJojobový olej – chráni pokožku pred predčasným starnutím, hydratuje a zjemňuje pleťKyselina hyalúronová – zachováva pružnosť pokožky a pomáha ju hydratovaťPoužitie: Aplikujte malé množstvo gélu na očné viečka a jemne ho vklopkajte do pokožky.  Pre viditeľnejší účinok používajte gél ráno aj večer.Balenie: 25g..
  Zobrazenie 1 až 24 zo 51 (3 stránok)

  Katalóg Tiande 2017

  Stačí, ak nám napíšete svoj email a katalóg sa Vám stiahne okamžite.

  * E-mail: