• Akciový tovar

  0.0€ Bez DPH: 0.0€
  .....
  ..
  Sale
  AKCIA Mladistvosť a šarm
  36.9€ 72.3€ Bez DPH: 30.8€
  Charm collection - pr...
  Charm collection - prémiová rada pre dámy: ANTI-AGING EFEKT, HYDRATÁCIA, OCHRANA A REVITALIZÁCIA PLETI Krém - sérum na očné viečka na vrásky - aktívne zložky pomôžu vyhladiť vrásky a oživiť prirodzené obranné procesy proti starnutiu.Pleťový krém/gél Aquaterapia - napomáha vyhladeniu jemných vrások, účinne hydratuje, revitalizuje pleť, odstraňuje suchosť a pocit pnutia.                                                                                                                                                                                             Podmienky akcie: kúpte si Krém - sérum na očné viečka na vrásky, kód 15801 a len za 0,04€ získate darček: Pleťový krém/gél Aquaterapia, kód 15803. Váš zisk = 35,40€Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akciíMnožstvo tovaru je obmedzené..
  Sale
  AKCIA Vitaderm pre citlivú pleť 1
  43.0€ 62.9€ Bez DPH: 35.8€
  OCHRANA, ktorú vám dá...
  OCHRANA, ktorú vám dáva sama príroda* Pleťová rada "Vita Derm"Omladzujúci regeneračný pleťový toner -prvý krok k hydratácii. Upokojuje a zjemňuje pleť, zabraňuje jej začervenaniu.Čistiaca pleťová pena - čistí a upokojuje pleť. Základom peny sú silné regeneračné a upokojujúce komplexy. Pre akýkoľvek typ pleti. Ochranný a upokojujúci očný krém - zabraňuje začervenaniu a opuchom v oblasti očných viečok.Podmienky akcie: kúpte si sadu prípravkov: Omladzujúci regeneračný pleťový toner, kód: 16303 + Čistiaca pleťová pena, kód: 16304 a len za 0,04€ získate darček: Ochranný očný krém, kód: 16302.Váš zisk = 19,90€Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akciíMnožstvo tovaru je obmedzené ..
  Sale
  AKCIA Vitaderm pre citlivú pleť 2
  43.0€ 69.0€ Bez DPH: 35.8€
  OCHRANA, ktorú vám dá...
  OCHRANA, ktorú vám dáva sama príroda* Pleťová rada "Vita Derm"Omladzujúci regeneračný pleťový toner -prvý krok k hydratácii. Upokojuje a zjemňuje pleť, zabraňuje jej začervenaniu.Čistiaca pleťová pena - čistí a upokojuje pleť. Základom peny sú silné regeneračné a upokojujúce komplexy. Pre akýkoľvek typ pleti. Ochranný a upokojujúci pleťový krém - hydratuje a vyrovnáva mimické vrásky, upokojuje citlivú pleť s prejavmi začervenania.Podmienky akcie: kúpte si sadu prípravkov: Omladzujúci regeneračný pleťový toner, kód: 16303 + Čistiaca pleťová pena, kód: 16304 a len za 0,04€ získate darček: Ochranný a upokojujúci pleťový krém, kód: 16301.Váš zisk = 26€Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akciíMnožstvo tovaru je obmedzené ..
  Sale
  AKCIA Beauty doplnky
  43.0€ 61.5€ Bez DPH: 35.8€
  Starostlivosť o tvárM...
  Starostlivosť o tvárMasážny valček Mezoroller - uchováva mladosť pleti - stimuluje syntézu kolagénu a elastínu v pleti.Kozmetický štetec 3v1 - celý make-up jediným štetcom.                                                                                                                                                                                                   Podmienky akcie: kúpte si Masážny valček Mezoroller, kód 90141 a len za 0,04€ získate ako darček: Kozmetický štetec 3v1, kód 90194. Váš zisk = 18,50€Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akciíMnožstvo tovaru je obmedzené..
  Sale
  AKCIA Dokonalý odtieň pleti 1
  35.0€ 42.7€ Bez DPH: 29.2€
  3 v 1: ideálny odtieň...
  3 v 1: ideálny odtieň + hydratácia + ochranaĽahká aplikácia, dokonalo splýva s pokožkou, maskovanie nedostatkov pleti.DD tonálny korekčný prípravok Cushion - ideálne sa prispôsobí každej pleti, hydratácia a jemná starostlivosť, antioxidačná ochrana pred UV a UVA žiarením.Denný krém na tvár "Sensation" - viditeľný liftingový efekt, vyhladenie vrások a dokonalý make-up. Podmienky akcie: kúpte si DD tonálny prípravok Cushion, kód 80909/01 a len za 0,04€ získate ako darček: Denný krém na tvár "Sensation", kód 10105.Váš zisk = 7,70€ Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akcií Množstvo tovaru je obmedzené..
  Sale
  AKCIA Dokonalý odtieň pleti 2
  35.0€ 42.7€ Bez DPH: 29.2€
  3 v 1: ideálny odtieň...
  3 v 1: ideálny odtieň + hydratácia + ochranaĽahká aplikácia, dokonalo splýva s pokožkou, maskovanie nedostatkov pleti.DD tonálny korekčný prípravok Cushion - odtieň pre svetlú pleť = hydratácia a jemná starostlivosť, antioxidačná ochrana pred UV a UVA žiarením.Denný krém na tvár "Sensation" - viditeľný liftingový efekt, vyhladenie vrások a dokonalý make-up. Podmienky akcie: kúpte si DD tonálny korekčný prípravok Cushion, kód 80909/00 a len za 0,04€ získate ako darček: Denný krém na tvár "Sensation", kód 10105.Váš zisk = 7,70€ Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akcií Množstvo tovaru je obmedzené..
  Sale
  AKCIA Dokonalý odtieň pleti 3
  35.0€ 42.7€ Bez DPH: 29.2€
  3 v 1: ideálny odtieň...
  3 v 1: ideálny odtieň + hydratácia + ochranaĽahká aplikácia, dokonalo splýva s pokožkou, maskovanie nedostatkov pleti.DD zmatňujúci tonálny prípravok Cushion pre mastnú pleť - ideálne hladký a matný tón pleti po celý deň, dokonca aj v T-zóne.Denný krém na tvár "Sensation" - viditeľný liftingový efekt, vyhladenie vrások a dokonalý make-up. Podmienky akcie: kúpte si DD zmatňujúci tonálny prípravok Cushion pre mastnú pleť, kód 80913 a len za 0,04€ získate ako darček: Denný krém na tvár "Sensation", kód 10105.Váš zisk = 7,70€ Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akcií Množstvo tovaru je obmedzené..
  Sale
  New
  AKCIA FreshClick
  32.5€ 44.5€ Bez DPH: 27.1€
  Svieža pleť - Starajt...
  Svieža pleť - Starajte sa o svoju pleť od mladosti!1. Aquagel s ľahkou textúrou optimálne nasýti pleť vlhkosťou a dodá jej hladkosť a pružnosť, ktorá chýba zvlášť v oblasti mimických vrások.Gél upokojuje pokožku, odstráni pocit pnutia a zabráni olupovaniu. Je schopný aj osviežiť pokožku po nedostatku spánku alebo vplyvom stresu.Koncentrovanejšie zloženie je vhodné hlavne pre pleť so sklonom k masteniu a nedokonalostiam, ktorá potrebuje pravidelnú a intenzívnu hydratáciu.2. Jemná čistiaca pena čistí pokožku bez zbytočného mechanického pôsobenia, je vhodná pre všetky typy pleti vrátane problematickej, citlivej alebo poškodenej následkom negatívneho pôsobenia vonkajších faktorov (suchý vzduch, slnko, make-up, intenzívne kozmetické procedúry).Podmienky akcie: kúpte si Aquagel na tvár a očné okolie, kód: 17003 + Čistiaca pleťová pena, kód: 17001 a len za 0,04€ získate darček: Telové mlieko, kód: 37004 so superantioxidantom SOD a olivovým olejom.Váš zisk = 12€Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akciíMnožstvo tovaru je obmedzené..
  Sale
  AKCIA Hodvábna dokonalosť
  21.5€ 33.8€ Bez DPH: 17.9€
  Starostlivosť o ruky ...
  Starostlivosť o ruky "Hodvábna dokonalosť" - komplexné ošetrenie v troch krokoch pre jemnú pokožku rúkPrírodný telový deodorant v spreji "Alunit a šalvia" - obmedzuje zápach potu bez toho, aby narúšal prirodzenú funkciu potných žliaz. Podmienky akcie: kúpte si Starostlivosť o ruky "Hodvábna dokonalosť", kód 43302 a len za 0,04€ získate ako darček: Prírodný telový deodorant v spreji "Alunit a šalvia", kód 30115.Váš zisk = 12,30€ Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akcií Množstvo tovaru je obmedzené..
  Sale
  AKCIA Omladzujúca Placenta
  7.9€ 11.3€ Bez DPH: 6.6€
  Ako fungujú zlupovaci...
  Ako fungujú zlupovacie masky?odstraňujú zrohovatelú vrstvu buniekhĺbkovo čistiazaisťujú okamžité vypnutieZlupovacia maska s extraktom z placenty - oslobodzuje pleť od zrohovatených šupiniek. Vyrovnáva farbu a reliéf pleti, zjemňuje pleť.Krém na ruky s placentou a perlovým práškom -zjemňuje, tonizuje, hydratuje a regeneruje pokožku rúk, predchádza vzniku záderov. Akciová ponuka: kúpte si Zlupovaciu masku s extraktom z placenty, kód 50202 a len za 0,04€ získajte darček: Krém na ruky s placentou a perlovým práškom, kód 40104.Váš zisk: 3,40€Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akciíMnožstvo tovaru je obmedzené..
  Sale
  AKCIA Pánska sada
  19.8€ 23.7€ Bez DPH: 16.5€
  Vytvorené s ohľa...
  Vytvorené s ohľadom na špecifiká mužskej pokožky1. Šampón so striebrom pre mužov – kontrola nadbytočného mastenia u korienkov, ochrana pokožky pred podráždením, silné a pevné vlasy - všetko v jednom balení. 2. Pánsky sprchovací gél má dezodoračný účinok, chráni pokožku pred baktériami a podráždením. Účinne odstraňuje zápach potu a predlžuje pocit sviežosti. Dodá dlhotrvajúcu sviežu vôňu.           3. Krém na ruky pre mužov - špeciálny regeneračný krém pre veľmi suchú a hrubú pokožku rúk. Zmäkčuje a vyživuje, chráni pred popraskaním a lúpaním.                                                                                            Podmienky akcie: kúpte si Šampón so striebrom pre mužov, kód 20150 +  Pánsky sprchovací gél, kód 30133 a len za 0,04€ získate darček Krém na ruky pre mužov, kód 40129.Váš zisk = 3,90€Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akciíMnožstvo tovaru je obmedzené..
  Sale
  AKCIA Regenerácia a sviežosť 1
  13.2€ 20.1€ Bez DPH: 11.0€
  Kráľom lesných plodín...
  Kráľom lesných plodín je Ženšen Intenzívna výživa vlasov Sada s extraktom ženšenu obsahuje šampón a masku na vlasy - šampón: posilňuje korienky, stimuluje ich rast, zabraňuje tvorbe lupín + maska: obnovuje vnútornú štruktúru poškodených vlasov, dodáva im hebkosť a pružnosť.Sprchový gél Mandarínkový likér - jemne čistí pokožku a zároveň sa o ňu stará. Aróma mandarínky vám dodá pocit tropickej dovolenky. Podmienky akcie: kúpte si dva produkty Sada s extraktom ženšenu obsahuje šampón a masku na vlasy, kód 20101 a len za 0,04€ získate ako darček: Sprchový gél Mandarínkový likér, kód 32623.Váš zisk = 6,90€ Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akcií Množstvo tovaru je obmedzené..
  Sale
  AKCIA Regenerácia a sviežosť 2
  13.2€ 20.1€ Bez DPH: 11.0€
  Kráľom lesných plodín...
  Kráľom lesných plodín je Ženšen Intenzívna výživa vlasov Sada s extraktom ženšenu: obsahuje šampón a masku na vlasy - šampón: posiluje korienky, stimuluje ich rast, zabraňuje tvorbe lupín + maska: obnovuje vnútornú štruktúru poškodených vlasov, dodáva im hebkosť a pružnosť.Sprchový gél Viedenská káva - jemne čistí pokožku a hydratuje ju. Osviežujúca kávová aróma vám poskytne skutočné potešenie zo sprchovania. Podmienky akcie: kúpte si dva produkty Sada s extraktom ženšenu na vlasy, kód 20101 a len za 0,04€ získate ako darček: Sprchový gél Viedenská káva, kód 32621.Váš zisk = 6,90€ Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akcií Množstvo tovaru je obmedzené..
  Sale
  AKCIA Regenerácia pleti 1
  28.8€ 45.4€ Bez DPH: 24.0€
  Regeneračná rada "Sna...
  Regeneračná rada "Snake Factor" pre všetky typy zrelej pleti nad 35 rokov. Gél aktív na okolie očí - aktivuje produkciu kolagénu, viditeľne vypína pokožku, vyhladzuje mimické vrásky.Regeneračné pleťové tonikum "Snake Factor" - účinne čistí pleť od nadmerného mazu, šupín a make-upu. Zvyšuje účinok krému až o 30%.   Denný krém "Snake Factor" - účinne sa stará o pleť počas dňa. Eliminuje vysušovanie pleti, obnovuje pružnosť, vyhladzuje vrásky, znižuje pigmentáciu spôsobenú vekom.       Akciová ponuka: kúpte si Gél aktív na okolie očí, kód 15105 + Regeneračné pleťové tonikum "Snake Factor", 15102 a len za 0,04€ získajte darček: Denný protivráskový krém "Snake Factor", kód 15103.Váš zisk: 16,60€Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akciíMnožstvo tovaru je obmedzené..
  Sale
  AKCIA Regenerácia pleti 2
  28.8€ 45.4€ Bez DPH: 24.0€
  Regeneračná rada "Sna...
  Regeneračná rada "Snake Factor" pre všetky typy zrelej pleti nad 35 rokov. Gél aktív na okolie očí - aktivuje produkciu kolagénu, viditeľne vypína pokožku, vyhladzuje mimické vrásky.Regeneračné pleťové tonikum "Snake Factor" - účinne čistí pleť od nadmerného mazu, šupín a make-upu. Zvyšuje účinok krému až o 30%.   Nočný krém "Snake Factor" pre komplexnú obnovu pleti - výživný komplex aktivuje metabolické procesy v pokožke, spomaľuje starnutie, redukuje pigmentáciu, vyhladzuje dokonca aj výrazné vrásky.       Akciová ponuka: kúpte si Gél aktív na okolie očí, kód 15105 + Regeneračné pleťové tonikum "Snake Factor", 15102 a len za 0,04€ získajte darček: Nočný regeneračný krém "Snake Factor", kód 15104.Váš zisk: 16,60€Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akciíMnožstvo tovaru je obmedzené..
  Sale
  AKCIA Regenerácia s Aloe Vera
  7.9€ 10.4€ Bez DPH: 6.6€
  Ako fungujú zlupovaci...
  Ako fungujú zlupovacie masky?odstraňujú zrohovatelú vrstvu buniekhĺbkovo čistiazaisťujú okamžité vypnutieZlupovacia maska Aloe Vera - čistí póry, odstraňuje mastný lesk, napomáha redukovať množstvo čiernych bodiek.Regeneračný krém na ruky s extraktom z Aloe Vera  - predchádza popraskaniu a olupovaniu pokožky, stará sa o nechtovú kožtičku. Akciová ponuka: kúpte si Zlupovaciu masku s Aloe, kód 50201 a len za 0,04€ získajte darček: Regeneračný krém na ruky s extraktom z Aloe Vera, kód 40102.Váš zisk: 2,50€Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akciíMnožstvo tovaru je obmedzené..
  Sale
  AKCIA Silné vlasy a jemná pokožka 1
  38.5€ 49.6€ Bez DPH: 32.1€
  Zastavte vypadávanie ...
  Zastavte vypadávanie vlasov Rastliny v zložení prípravkov obsahujú veľké množstvo fytoestrogénov, ktoré blahodárne pôsobia na rast vlasov a tiež: podporujú mikrocirkuláciu a metabolické procesy v pokožke hlavyposilňujú korienky a regenerujú poškodenú vlasovú kutikulupredchádzajú vypadávaniu a stimulujú rast nových vlasov Podmienky akcie: kúpte si dva produkty Šampón proti vypadávaniu vlasov, kód 21310 + Krémový balzam proti vypadávaniu vlasov, kód 21311 a len za 0,04€ získate ako darček: Telovú soľ "Zelený čaj", kód 30215 - voňavé potešenie dodáva pokožke minerály, stopové prvky, hebkosť a hodvábny vzhľad.Váš zisk = 11,10€ Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akcií Množstvo tovaru je obmedzené..
  Sale
  AKCIA Silné vlasy a jemná pokožka 2
  38.5€ 49.6€ Bez DPH: 32.1€
  Zastavte vypadávanie ...
  Zastavte vypadávanie vlasov Rastliny v zložení prípravkov obsahujú veľké množstvo fytoestrogénov, ktoré blahodárne pôsobia na rast vlasov a tiež: podporujú mikrocirkuláciu a metabolické procesy v pokožke hlavyposilujú korienky a regenerujú poškodenú vlasovú kutikulupredchádzajú vypadávaniu a stimulujú rast nových vlasov Podmienky akcie: kúpte si dva produkty Šampón proti vypadávaniu vlasov, kód 21310 + Krémový balzam proti vypadávaniu vlasov, kód 21311 a len za 0,05€ získate ako darček: Telovú soľ "Medová broskyňa", kód 30213 - voňavé potešenie: dodáva pokožke minerály, stopové prvky, hebkosť a hodvábny vzhľad.Váš zisk = 11,10€ Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akcií Množstvo tovaru je obmedzené..
  Sale
  AKCIA Starostlivosť o pokožku aj vlasy
  13.2€ 17.7€ Bez DPH: 11.0€
  Parafínová terapia - ...
  Parafínová terapia - jemné rukyParafínový krém na ruky so vzácnymi olejmi: normalizácia hydrolipidickej rovnováhy, boj s dehydratáciou pokožky. Parafínová terapia = jemné rukyKrém na nohy Sezam a mätový olej - zjemňuje a hydratuje pokožku, dodáva jej sviežosť a ľahkosť.Šampón na vlasy "Tajomstvo dávnych morí" - šetrne vlasy čistí, pričom zachováva lipidovú vrstvu a dodáva im dlhotrvajúcu sviežosť. Zlepšuje stav vlasov, ktoré sú potom mäkšie, pružnejšie a pri úprave poddajnejšie . Podmienky akcie: kúpte si Parafínový krém na ruky so vzácnymi olejmi, kód 40201 + Krém na nohy Sezam a mätový olej, kód 40116 a len za 0,04€ získate ako darček: Šampón na vlasy "Tajomstvo dávnych morí", kód 25713.Váš zisk = 4,50€ Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akcií Množstvo tovaru je obmedzené..
  Sale
  AKCIA Svieža a žiarivá pleť 1
  12.5€ 16.7€ Bez DPH: 10.4€
  Ako fungujú zlupovaci...
  Ako fungujú zlupovacie masky?odstraňujú zrohovatelú vrstvu buniekhĺbkovo čistiazaisťujú okamžité vypnutieČistiaca zlupovacia pleťová maska zlatá - má jemne hodvábnu konzistenciu, prilnie k pokožke ako tekuté zlato a zaistí plnohodnotnú staroslivosť a aktívny proces čistenia pleti. Užívajte si pocit žiarivej a mladistvej pleti. Hydrogélové vankúšiky na očné viečka "Mix peptidov" - s inovatívnym komplexom peptidov vám pomôžu schovať príznaky starnutia. Pleť očného okolia bude opäť pevná. Akciová ponuka: kúpte si Čistiaca zlupovacia pleťová maska zlatá, kód 50116 a len za 0,04€ získajte darček: Hydrogélové vankúšiky na očné viečka "Mix peptidov" , kód 50114.Váš zisk: 4,20€Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akciíMnožstvo tovaru je obmedzené..
  Sale
  AKCIA Svieža a žiarivá pleť 2
  12.5€ 16.7€ Bez DPH: 10.4€
  Ako fungujú zlupovaci...
  Ako fungujú zlupovacie masky?odstraňujú zrohovatelú vrstvu buniekhĺbkovo čistiazaisťujú okamžité vypnutieČistiaca zlupovacia pleťová maska zlatá - má jemne hodvábnu konzistenciu, prilnie k pokožke ako tekuté zlato a zaistí plnohodnotnú staroslivosť a aktívny proces čistenia pleti. Užívajte si pocit žiarivej a mladistvej pleti. Hydrogélové vankúšiky na očné viečka "Organické vodné riasy" - pomôžu osviežiť váš pohľad a navrátiť jemnej pokožke očného okolia jej pevnosť. Akciová ponuka: kúpte si Čistiaca zlupovacia pleťová maska zlatá, kód 50116 a len za 0,04€ získajte darček: Hydrogélové vankúšiky na očné viečka "Organické vodné riasy" , kód 50115.Váš zisk: 4,20€Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akciíMnožstvo tovaru je obmedzené..
  Sale
  AKCIA Zázvor ako prevencia 1
  6.0€ 7.8€ Bez DPH: 5.0€
  Nápoj, ktorý pomáha r...
  Nápoj, ktorý pomáha rýchlo sa zotaviťZázvorový nápoj - napomáha funkcii dýchacích ciest, prispieva k normálnej obranyschopnosti organizmu                   Pektínový kyseľ so šťavou z rakytníka a jablkami "Balance" - obsahuje ovsenú vlákninu, jablčnú dužinu, mrkvovú šťavu, tekvicu, šťavu z rakytníka a ananásu.                                                                                                                        Podmienky akcie: kúpte si tri kusy Zázvorového nápoja, kód 120105 a len za 0,04€ získate ako darček: Pektínové želé so šťavou z rakytníka a jablkom, kód 195431.Váš zisk = 1,80€Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akciíMnožstvo tovaru je obmedzené..
  Sale
  AKCIA Zázvor ako prevencia 2
  6.0€ 7.8€ Bez DPH: 5.0€
  Nápoj, ktorý pomáha r...
  Nápoj, ktorý pomáha rýchlo sa zotaviťZázvorový nápoj - napomáha funkcii dýchacích ciest, prispieva k normálnej obranyschopnosti organizmu Pektínový kyseľ s brusnicami a čučoriedkami - pôsobí proti predčasnému starnutiu, podporuje zdravie očí a zrak, znižuje krehkosť a lámavosť kapilár.                 Pektínový kyseľ s brusnicami a čučoriedkami - pôsobí proti predčasnému starnutiu, podporuje zdravie očí a zrak, znižuje krehkosť a lámavosť kapilár.                                                                                                                  Podmienky akcie: kúpte si tri kusy Zázvorového nápoja, kód 120105 a len za 0,04€ získate ako darček: Pektínový kyseľ s brusnicami a čučoriedkami, kód 195432.Váš zisk = 1,80€Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akciíMnožstvo tovaru je obmedzené..
  Zobrazenie 1 až 24 zo 50 (3 stránok)

  Katalóg Tiande 2017

  Stačí, ak nám napíšete svoj email a katalóg sa Vám stiahne okamžite.

  * E-mail: