• Akciový tovar

  0.0€ Bez DPH: 0.0€
  .....
  ..
  Sale
  New
  AKCIA Chutne a zdravo
  8.4€ 11.2€ Bez DPH: 7.0€
  Začnite žiť v harmóni...
  Začnite žiť v harmónii so svojím teloms inulínom - probiotikums pektínom a ovsenými vlákninamibez zosilňovačov chutibez škrobu a syntetických farbívPektínový kyseľ s brusnicami a čučoriedkami - pôsobí proti predčasnému starnutiu, znižuje krehkosť a lámavosť kapilár, podporuje zdravie očí a zrak.Podmienky akcie: kúpte si 3 ks - Pektínový kyseľ s brusnicami a čučoriedkami, kód 195432 a len za 0,04€  získate ako darček: 1ks  Pektínový kyseľ s brusnicami a čučoriedkami, kód 195432.Váš zisk = 2,80€exp. 9/2023Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akciíMnožstvo tovaru je obmedzené..
  Sale
  AKCIA Collagen Active 1
  11.6€ 15.8€ Bez DPH: 9.7€
  Proteín mladej pokožk...
  Proteín mladej pokožky je na 70% zložený z kolagénu, ktorý zaručuje jej pružnosť a pevnosť, je to tzv"bielkovina mladosti". Vznik prvých nemimických vrások je prvým príznakom jeho nedostatku. Prípravky z pleťovej rady Collagen Active obsahujú hydrolyzovaný kolagén, ktorý stimuluje obnovu proteínových vlákien pokožky a tieto predlžujú jej mladistvý vzhľad.Podmienky akcie: kúpte si Gélový čistiaci krém na tvár, kód 12701 a len za 0,04 € získate ako darček : Krištáľovú kolagénovú masku na očné viečka, kód 12710. Váš zisk = 4,20€Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akciíLen do vypredania zásob..
  Sale
  AKCIA Collagen Active 2
  17.9€ 22.1€ Bez DPH: 14.9€
  Proteín mladej pokožk...
  Proteín mladej pokožky je na 70% zložený z kolagénu, ktorý zaručuje jej pružnosť a pevnosť, je to tzv"bielkovina mladosti". Vznik prvých nemimických vrások je prvým príznakom jeho nedostatku. Prípravky z pleťovej rady Collagen Active obsahujú hydrolyzovaný kolagén, ktorý stimuluje obnovu proteínových vlákien pokožky a tieto predlžujú jej mladistvý vzhľad.Podmienky akcie: kúpte si Intenzívny liftingový krém na tvár Collagen Active, kód 12703 a len za 0,04 € získate ako darček : Krištáľovú kolagénovú masku na očné viečka, kód 12710. Váš zisk = 4,20€Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akciíLen do vypredania zásob..
  Sale
  AKCIA Collagen Active 3
  22.8€ 27.0€ Bez DPH: 19.0€
  Proteín mladej pokožk...
  Proteín mladej pokožky je na 70% zložený z kolagénu, ktorý zaručuje jej pružnosť a pevnosť, je to tzv"bielkovina mladosti". Vznik prvých nemimických vrások je prvým príznakom jeho nedostatku. Prípravky z pleťovej rady Collagen Active obsahujú hydrolyzovaný kolagén, ktorý stimuluje obnovu proteínových vlákien pokožky a tieto predlžujú jej mladistvý vzhľad.Podmienky akcie: kúpte si Liftingový krém na kontúry očí, kód 12704 a len za 0,04 € získate ako darček : Krištáľovú kolagénovú masku na očné viečka, kód 12710. Váš zisk = 4,20€Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akciíLen do vypredania zásob..
  Sale
  AKCIA Collagen Active 4
  17.9€ 22.1€ Bez DPH: 14.9€
  Proteín mladej pokožk...
  Proteín mladej pokožky je na 70% zložený z kolagénu, ktorý zaručuje jej pružnosť a pevnosť, je to tzv"bielkovina mladosti". Vznik prvých nemimických vrások je prvým príznakom jeho nedostatku. Prípravky z pleťovej rady Collagen Active obsahujú hydrolyzovaný kolagén, ktorý stimuluje obnovu proteínových vlákien pokožky a tieto predlžujú jej mladistvý vzhľad.Podmienky akcie: kúpte si Spevňujúcu a liftingovú emulziu na tvár a krk, kód 12705 darček : Krištáľovú kolagénovú masku na očné viečka, kód 12710. Váš zisk = 4,20€Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akciíLen do vypredania zásob..
  Sale
  AKCIA Collagen Active 5
  17.9€ 22.1€ Bez DPH: 14.9€
  Proteín mladej pokožk...
  Proteín mladej pokožky je na 70% zložený z kolagénu, ktorý zaručuje jej pružnosť a pevnosť, je to tzv"bielkovina mladosti". Vznik prvých nemimických vrások je prvým príznakom jeho nedostatku. Prípravky z pleťovej rady Collagen Active obsahujú hydrolyzovaný kolagén, ktorý stimuluje obnovu proteínových vlákien pokožky a tieto predlžujú jej mladistvý vzhľad.Podmienky akcie: kúpte si Modelujúci gél na tvár a dekolt, kód 12707 a len za 0,04 € získate ako darček : Krištáľovú kolagénovú masku na očné viečka, kód 12710. Váš zisk = 4,20€Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akciíLen do vypredania zásob..
  Sale
  AKCIA Collagen Active 6
  16.9€ 21.1€ Bez DPH: 14.1€
  Proteín mladej pokožk...
  Proteín mladej pokožky je na 70% zložený z kolagénu, ktorý zaručuje jej pružnosť a pevnosť, je to tzv"bielkovina mladosti". Vznik prvých nemimických vrások je prvým príznakom jeho nedostatku. Prípravky z pleťovej rady Collagen Active obsahujú hydrolyzovaný kolagén, ktorý stimuluje obnovu proteínových vlákien pokožky a tieto predlžujú jej mladistvý vzhľad.Podmienky akcie: kúpte si Jemné hydratačné tonikum, kód 12712 a len za 0,04 € získate ako darček : Krištáľovú kolagénovú masku na očné viečka, kód 12710. Váš zisk = 4,20€Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akciíLen do vypredania zásob..
  Sale
  AKCIA Collagen Active 7
  18.5€ 22.7€ Bez DPH: 15.4€
  Proteín mladej pokožk...
  Proteín mladej pokožky je na 70% zložený z kolagénu, ktorý zaručuje jej pružnosť a pevnosť, je to tzv"bielkovina mladosti". Vznik prvých nemimických vrások je prvým príznakom jeho nedostatku. Prípravky z pleťovej rady Collagen Active obsahujú hydrolyzovaný kolagén, ktorý stimuluje obnovu proteínových vlákien pokožky a tieto predlžujú jej mladistvý vzhľad.Podmienky akcie: kúpte si Exfoliant na tvár proti prejavom starnutia, kód 12716 a len za 0,04 € získate ako darček : Krištáľovú kolagénovú masku na očné viečka, kód 12710. Váš zisk = 4,20€Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akciíLen do vypredania zásob..
  Sale
  New
  AKCIA Family days s TianDe - sada 1
  6.6€ 8.3€ Bez DPH: 5.5€
  Jemné kozmetické príp...
  Jemné kozmetické prípravky pre deti1. Detská zubná pasta ProDental Junior  šetrne čistí sklovinu. Neobsahuje fluór a parabény. Ma príjemnú jablčnú príchuť. Pre 6+2. Zubná kefka "ProDental" Junior, modrá  jemne čistí aj ťažko dostupné miesta, ohybná hlava kefky si poradí s ťažšie dostupnými miestami.  Zakúpte si: Detská zubná pasta ProDental Junior, kód: 60147 + Zubná kefka "ProDental" Junior, modrá, kód: 90153/03 teraz v ZĽAVE 20%. Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akciíMnožstvo tovaru je obmedzené ..
  Sale
  AKCIA Family days s TianDe - sada 2
  7.2€ 9.0€ Bez DPH: 6.0€
  Jemné kozmetické príp...
  Jemné kozmetické prípravky pre deti1. Detská zubná pasta Ananás s rastlinnými enzýmami - obsahuje účinné látky v "detskom dávkovaní" s prihliadnutím k vlastnostiam ústnej dutiny dieťaťa. Šetrne odstraňuje zubný plak. Pre 3+2. Zubná kefka "ProDental" Junior, ružová - jemne čistí aj ťažko dostupné miesta a ohybná hlava kefky si poradí aj s ťažšie dostupnými miestami.  Zakúpte si: Detská zubná pasta Ananás s rastlinnými enzýmami, kód: 66801 + Zubná kefka "ProDental" Junior, ružová, kód: 90153/02 teraz v ZĽAVE 20%. Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akciíMnožstvo tovaru je obmedzené ..
  Sale
  New
  AKCIA Family days s TianDe - sada 3
  28.3€ 35.4€ Bez DPH: 23.6€
  Vyrobené s ohľad...
  Vyrobené s ohľadom na špecifiká mužskej pokožky1. Pánsky krém na holenie – krém vytvorí hustú penu, ktorá zaistí hladké kĺzanie žiletky. Zmierňuje nepohodlie spojené s holením a dodáva chladivý efekt.2. Regeneračný balzám po holení - okamžite upokojuje podráždenú pleť a eliminuje jej začervenanie. Znižuje pocit suchosti po holení, upokojuje a navodzuje pocit komfortu.                                                                                                    Zakúpte si: Pánsky krém na holenie, kód 10130 + Regeneračný balzám po holení, kód 10131 teraz v ZĽAVE 20%.Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akciíMnožstvo tovaru je obmedzené..
  Sale
  New
  AKCIA Family days s TianDe - sada 4
  76.2€ 89.7€ Bez DPH: 63.5€
  Pre mladú aj zrelú pl...
  Pre mladú aj zrelú pleťRegeneračné tonikum Snail Secret - obnovuje hydrolipidovú rovnováhu po umytí pokožky, hydratuje pokožku a stimuluje jej obnovu.  Multifunkčný krém na tvár Snail Secret - napomáha regenerácii buniek, spomaľuje procesy starnutia pokožky a vyhladzuje vrásky.Multifunkčný krém na očné okolie Snail Secret - vyhladzuje mimické vrásky a zamedzuje vzniku nových. Hydratuje pokožku, zanecháva ju vláčnu a pružnú. Zakúpte si tri produkty so ZĽAVOU 15%: Regeneračné tonikum Snail Secret,kód 14604 + Multifunkčný krém na tvár Snail Secret, kód 14601 + Multifunkčný krém na očné okolie Snail Secret, kód 14602.Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akciíMnožstvo tovaru je obmedzené..
  Sale
  New
  AKCIA Family days s TianDe - sada 5
  69.9€ 82.2€ Bez DPH: 58.3€
  Pre mladú aj zrelú pl...
  Pre mladú aj zrelú pleťVláčna štruktúra krému = záruka vysokého obsahu mucínuMultifunkčný krém na tvár Snail Secret - zrýchľuje regeneráciu buniek, spomaľuje procesy starnutia pokožky a vyhladzuje vrásky.  Multifunkčný krém na očné okolie Snail Secret - vyhladzuje mimické vrásky a zamedzuje vzniku nových. Hydratuje pokožku, zanecháva ju vláčnu a pružnú.Maska s mucínom slimáka - zvyšuje pružnosť pokožky, upokojuje podráždenie a chráni pleť pred pôsobením vonkajších vplyvov. Zakúpte si tri produkty so ZĽAVOU 15%: Multifunkčný krém na tvár Snail Secret, kód 14601 + Multifunkčný krém na očné okolie Snail Secret, kód 14602 +  5 kusov Maska s mucínom slimáka, kód 14602 Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akciíMnožstvo tovaru je obmedzené..
  Sale
  AKCIA FreshClick pre mladú pleť 1
  44.5€ 61.3€ Bez DPH: 37.1€
  Svieža pleť - Starajt...
  Svieža pleť - Starajte sa o svoju pleť od mladosti!1. Aquagel na tvár a očné okolie s ľahkou textúrou optimálne nasýti pleť vlhkosťou a dodá jej hladkosť a pružnosť, ktorá chýba najmä v oblasti mimických vrások.Gél upokojuje pokožku, odstráni pocit pnutia a zabráni olupovaniu. Je schopný aj osviežiť pokožku po nedostatku spánku alebo vplyvom stresu.Koncentrovanejšie zloženie je vhodné hlavne pre pleť so sklonom k masteniu a nedokonalostiam, ktorá potrebuje pravidelnú a intenzívnu hydratáciu.2. Jemná čistiaca pena čistí pokožku bez zbytočného mechanického pôsobenia, je vhodná pre všetky typy pleti vrátane problematickej, citlivej alebo poškodenej následkom negatívneho pôsobenia vonkajších faktorov (suchý vzduch, slnko, make-up, intenzívne kozmetické procedúry,...).3. Telové mlieko so superantioxidantom SOD a olivovým olejom - vhodný na každodennú starostlivosť. Regeneruje a hydratuje pokožku, zbavuje ju suchosti a olupovania, navracia jej jemnosť a nežnosť.4. Tonálny BB-základ na tvár - ľahký rovnomerný tón, matujúci efekt, vyhladenie nerovností pleti, starostlivosť a hydratácia, vhodný pre kombinovanú aj mastnú pleť. Podmienky akcie: kúpte si Aquagel na tvár a očné okolie, kód: 17003 + Čistiacu pleťovú penu, kód: 17001 + Telové mlieko SOD, kód: 37004 a len za 0,04€ získate darček: Tonálny BB-základ na tvár č.02, kód: 87009/02.Váš zisk = 16,80€Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akciíMnožstvo tovaru je obmedzené..
  Sale
  AKCIA FreshClick pre mladú pleť 2
  44.5€ 61.3€ Bez DPH: 37.1€
  Svieža pleť - Starajt...
  Svieža pleť - Starajte sa o svoju pleť od mladosti!1. Aquagel na tvár a očné okolie s ľahkou textúrou optimálne nasýti pleť vlhkosťou a dodá jej hladkosť a pružnosť, ktorá chýba najmä v oblasti mimických vrások.Gél upokojuje pokožku, odstráni pocit pnutia a zabráni olupovaniu. Je schopný aj osviežiť pokožku po nedostatku spánku alebo vplyvom stresu.Koncentrovanejšie zloženie je vhodné hlavne pre pleť so sklonom k masteniu a nedokonalostiam, ktorá potrebuje pravidelnú a intenzívnu hydratáciu.2. Jemná čistiaca pena čistí pokožku bez zbytočného mechanického pôsobenia, je vhodná pre všetky typy pleti vrátane problematickej, citlivej alebo poškodenej následkom negatívneho pôsobenia vonkajších faktorov (suchý vzduch, slnko, make-up, intenzívne kozmetické procedúry,...).3. Telové mlieko so superantioxidantom SOD a olivovým olejom - vhodný na každodennú starostlivosť. Regeneruje a hydratuje pokožku, zbavuje ju suchosti a olupovania, navracia jej jemnosť a nežnosť.4. Tonálny BB-základ na tvár - ľahký rovnomerný tón, matujúci efekt, vyhladenie nerovností pleti, starostlivosť a hydratácia, vhodný pre kombinovanú aj mastnú pleť. Podmienky akcie: kúpte si Aquagel na tvár a očné okolie, kód: 17003 + Čistiacu pleťovú penu, kód: 17001 + Telové mlieko SOD, kód: 37004 a len za 0,04€ získate darček: Tonálny BB-základ na tvár č.03, kód: 87009/03.Váš zisk = 16,80€Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akciíMnožstvo tovaru je obmedzené..
  Sale
  AKCIA Hebké ruky a päty 1
  5.4€ 7.2€ Bez DPH: 4.5€
  Komplexná starostlivo...
  Komplexná starostlivosť pre jemnú pokožku rúk a nôh Krém na nohy "Sezam a mätový olej" - zjemňuje a hydratuje pokožku, dodáva jej sviežosť a ľahkosť. Výživný krém na ruky s rakytníkom - intenzívne vyživuje a hydratuje, napomáha omladeniu a regenerácii pokožky rúk.Soľný kúpeľ na nohy "Čajovníkový strom" - ma dezinfekčné a antiseptické účinky.                                                                                                 Podmienky akcie: kúpte si Krém na nohy "Sezam a mätový olej", kód 40116 + Výživný krém na ruky s rakytníkom, kód 44410 a len za 0,04€  získate darček: Soľný kúpeľ na nohy "Čajovníkový strom", kód 41320.Váš zisk = 1,80€Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akcií Množstvo tovaru je obmedzené..
  Sale
  AKCIA Hebké ruky a päty 2
  5.4€ 7.2€ Bez DPH: 4.5€
  Komplexná starostlivo...
  Komplexná starostlivosť pre jemnú pokožku rúk a nôh Krém na nohy "Sezam a mätový olej" - zjemňuje a hydratuje pokožku, dodáva jej sviežosť a ľahkosť. Výživný krém na ruky s rakytníkom - intenzívne vyživuje a hydratuje, napomáha omladeniu a regenerácii pokožky rúk.Soľný kúpeľ na nohy "Levanduľa" - zbavuje únavy a pocitu ťažkých nôh, má upokojujúci účinok, zmäkčuje stvrdnutú pokožku, otlaky a mozole.                                                                                                 Podmienky akcie: kúpte si Krém na nohy "Sezam a mätový olej", kód 40116 +  Výživný krém na ruky s rakytníkom, kód 44410 a len za 0,04€  získate darček: Soľný kúpeľ na nohy "Levanduľa", kód 41321.Váš zisk = 1,80€Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akcií Množstvo tovaru je obmedzené..
  Sale
  AKCIA Komplexná starostlivosť
  29.9€ 42.4€ Bez DPH: 24.9€
  Pružné a hodvábne hla...
  Pružné a hodvábne hladké vlasyDrevené uhlie v zložení šampónu:v podobe mikročastíc aktívne absorbuje prebytočný mazčistí vlasy od zbytkov vlasových prípravkovposilňuje účinky prípravkov, ktoré sa následne starajú o vlasy (masky a balzamy)má antibakteriálne účinkybojuje proti lupinám a svrbeniu hlavy1. Šampón pre hĺbkové čistenie vlasov - jemne a dôkladne čistí vlasy a pokožku hlavy, zanecháva dlhotrvajúci pocit sviežosti a komfortu.2. Kondicionér na vlasy Efekt boi-laminace - dodáva vlasom luxusný lesk a upravený vzhľad. Pôsobí ako bio-laminácia a zaisťuje efekt expresného stylingu. 3. Čistiaca zlupovacia pleťová maska zlatá - má jemne hodvábnu konzistenciu, priľne k pokožke ako tekuté zlato a zaistí plnohodnotnú staroslivosť a aktívny proces čistenia pleti. Užívajte si pocit žiarivej a mladistvej pleti. Podmienky akcie: kúpte si dva prípravky: Šampón pre hĺbkové čistenie vlasov, kód: 27005 + Kondicionér na vlasy Efekt bio-laminácie, kód: 27006 a len za 0,04€ získate darček: Čistiacu zlupovaciu masku, kód: 50116.Váš zisk = 12,50€Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akciíMnožstvo tovaru je obmedzené ..
  Sale
  AKCIA Kúpeľná starostlivosť
  20.0€ 26.5€ Bez DPH: 16.7€
  Voňavé povzbudzujúce ...
  Voňavé povzbudzujúce zloženie1. Šampón Indické mango – jemne a účinne čistí pokožku hlavy, odstraňuje prebytočný maz vo vlasoch, a to bez narušenia bariérových funkcií pokožky. Vlasy sú pružnejšie, poddajnejšie a po dlhú dobu svieže.2. Sprchovací gél Indické mango - vďaka svojej receptúre citlivo čistí pokožku, hydratuje a dodáva jej jemnosť, zamatovosť a exotickú vôňu. .           3. SPA masážna rukavica - odstraňuje zrohovatenú vrstvu pokožky a vďaka masážnemu účinku stimuluje lymfu a krvný obeh v pokožke.                                                                                            Podmienky akcie: kúpte si Šampón Indické mango, kód 25718 +  Sprchovací gél Indické mango, kód 35719 a len za 0,04€ získate darček - SPA masážnu rukavicu, kód 980155.Váš zisk = 6,50€Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akciíMnožstvo tovaru je obmedzené..
  Sale
  AKCIA Mladistvá a pružná pleť 1
  36.9€ 50.9€ Bez DPH: 30.8€
  Charm collection - pr...
  Charm collection - prémiová rada pre dámy: ANTI-AGING EFEKT, HYDRATÁCIA, OCHRANA A REVITALIZÁCIA PLETI Krém - sérum na očné viečka na vrásky - aktívne zložky pomôžu vyhladiť vrásky v očnom okolí a oživiť prirodzené obranné procesy proti starnutiu.       Pleťová esencia s kolagénom a morskými riasami - hydratuje pleť, udržiava jej pevnosť a pružnosť.                                                                                                                                                                                   Podmienky akcie: kúpte si Krém - sérum na očné viečka na vrásky, kód 15801 a len za 0,04€ získate darček: Pleťovú esenciu s kolagénom a morskými riasami, kód 10106. Váš zisk = 14€Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akciíMnožstvo tovaru je obmedzené..
  Sale
  AKCIA Mladistvá a pružná pleť 2
  38.5€ 52.5€ Bez DPH: 32.1€
  Charm collection - pr...
  Charm collection - prémiová rada pre dámy: ANTI-AGING EFEKT, HYDRATÁCIA, OCHRANA A REVITALIZÁCIA PLETI     Pleťový krém "Koncentrát krásy" - pomôže spevniť kontúry tváre a znížiť viditeľnosť vrások.   Pleťová esencia s kolagénom a morskými riasami - hydratuje pleť, udržiava jej pevnosť a pružnosť.                                                                                                                                                                                  Podmienky akcie: kúpte si Pleťový krém "Koncentrát krásy", kód 15802 a len za 0,04€ získate darček: Pleťovú esenciu s kolagénom a morskými riasami, kód 10106. Váš zisk = 14€Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akciíMnožstvo tovaru je obmedzené..
  Sale
  AKCIA Pánska sada
  19.8€ 23.7€ Bez DPH: 16.5€
  Vytvorené s ohľa...
  Vytvorené s ohľadom na špecifiká mužskej pokožky1. Šampón so striebrom pre mužov – kontrola nadbytočného mastenia u korienkov, ochrana pokožky pred podráždením, silné a pevné vlasy - všetko v jednom balení. 2. Pánsky sprchovací gél má dezodoračný účinok, chráni pokožku pred baktériami a podráždením. Účinne odstraňuje zápach potu a predlžuje pocit sviežosti. Dodá dlhotrvajúcu sviežu vôňu.           3. Krém na ruky pre mužov - špeciálny regeneračný krém pre veľmi suchú a hrubú pokožku rúk. Zmäkčuje a vyživuje, chráni pred popraskaním a lúpaním.                                                                                            Podmienky akcie: kúpte si Šampón so striebrom pre mužov, kód 20150 +  Pánsky sprchovací gél, kód 30133 a len za 0,04€ získate darček Krém na ruky pre mužov, kód 40129.Váš zisk = 3,90€Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akciíMnožstvo tovaru je obmedzené..
  Sale
  AKCIA Podpora a regenerácia organizmu
  45.1€ 63.4€ Bez DPH: 37.6€
  Rezavec šikmý (čaga) ...
  Rezavec šikmý (čaga) a mumio je skvelé duo1. Čaga s mumiom - mumio prispieva k normálnemu stavu kostí a kĺbov, k normálnej obranyschopnosti organizmu, k normálnemu tráveniu, k normálnej duševnej a poznávacej činnosti, k normálnej funkcii reprodukčného systému a k normálnej funkcii močovej sústavy. 2. Bylinná zmes čierneho čaju a rezavca šikmého -  zvyšuje schopnosť organizmu zvládať stres a úzkosť, ma tiež analgetické účinky (znižuje bolesť), zlepšuje stav nechtov, pokožky a vlasov, obnovuje emocionálnu rovnováhu  a dodáva optimizmus.Rezavec šikmý alebo sibírska čaga sa ľudovo nazýva hubou nesmrteľnosti - je to silný biogénny stimulant a antioxidant, zvyšuje imunitný potenciál tela a má antivírusové vlastnosti, pomáha telu sa vyrovnať so stresom a únavou.Podmienky akcie: kúpte si Čaga s mumiom, kód 195466 a len za 0,08€  získate darček 2 balenia: Bylinnej zmesi čierneho čaju a rezavca šikmého, kód 225435.Váš zisk = 18,40€Spoločnosť si vyhradzuje právo meniť podmienky akciíMnožstvo tovaru je obmedzené..
  Zobrazenie 1 až 24 zo 62 (3 stránok)

  Katalóg Tiande 2017

  Stačí, ak nám napíšete svoj email a katalóg sa Vám stiahne okamžite.

  * E-mail: