• Vyhľadávanie - Telová soľ

  Produkty zodpovedajúce kritériám:

  11.1€ Bez DPH: 9.3€
  Soľ povzbudzuje a zle...
  Soľ povzbudzuje a zlepšuje náladu!Rastlinné výťažky, oleje a morská soľ sú ideálnym prostriedkom pre každodennú starostlivosť o pokožku v každom veku. Morská soľ má regeneračné a stimulačné účinky na pokožku, aktivuje metabolizmus, obohacuje pokožku o mikro a makroelementy, zvyšuje jej pružnosť. Aktivuje krvný obeh a tok lymfy, odstraňuje toxíny, pomáha v boji proti celulitíde. Drobné kryštáliky soli jemne odstránia odumreté kožné bunky, koža sa stáva hladšia a pružnejšia. Čerstvá sladká vôňa grapefruitu s pikantnou horkosťou zlepšuje náladu, povzbudzuje a dodáva vieru v seba samého. Doporučuje sa prevažne ľuďom, ktorí vedú aktívny život, pri zvýšenej záťaži, pri napätí a strese. Použitie: Naneste malé množstvo soli na vlhkú pokožku, premasírujte a opláchnite vodou.Vhodné pre všetky vekové kategórie a všetky typy pokožky.Balenie: 380g..
  10.0€ Bez DPH: 8.3€
  Telová soľ "Horúci z...
  Telová soľ "Horúci zázvor" vám pomôže v boji s nedokonalosťami postavy. Zázvor v kombinácii s morskou soľou prepožičiava pokožke hladký, až hodvábny vzhľad, pomáha redukovať celulitídu a viditeľne vypína pokožku. Prípravok má dvojitý účinok:  zázvor výborne zahrieva pokožku, zlepšuje mikrocirkuláciu  morská soľ skvelo čistí a odstraňuje odumreté bunky Telová soľ pomôže zlepšiť pružnosť a tonus pokožky. Kryštáliky soli pri styku s pokožkou zaisťujú skvelý masážny účinok, bunky pokožky vstrebávajú množstvo dôležitých a prospešných prvkov. Nanášaním prípravku na problémové partie sa staráte nielen o svoju pokožku, ale zároveň prevádzate prospešnú lymfatickú masáž a drenáž pokožky. Pri pravidelnom používaní bude vaša pokožka vypadať po každej aplikácii lepšie a lepšie.Použitie: navlhčite pokožku v sprche, neste na problémové partie, premasírujte a následne opláchnite.Balenie: 150g..
  11.1€ Bez DPH: 9.3€
  ...
  Soľ povzbudzuje a zlepšuje náladu!Rastlinné výťažky, oleje a morská soľ sú ideálnym prostriedkom pre každodennú starostlivosť o pokožku v každom veku. Morská soľ má regeneračné a stimulačné účinky na pokožku, aktivuje metabolizmus, obohacuje pokožku o mikro a makroelementy, zvyšuje jej pružnosť. Aktivuje krvný obeh, odstraňuje toxíny, pomáha v boji proti celulitíde. Drobné kryštáliky soli jemne odstránia odumreté kožné bunky, koža sa stáva hladšia a pružnejšia. Výťažky z broskyne, jojoby, citrusových plodov a kyseliny hyaluronovej robia pokožku vláčnou, jemnou a žiarivou.Aplikácia: naneste malé množstvo soli na vlhkú pokožku, premasírujte a opláchnite vodou.Doporučuje sa prevažne ľuďom, ktorí vedú aktívny život, pri zvýšenej záťaži, pri napätí a strese. Vhodné pre všetky vekové kategórie a všetky typy pokožky.Balenie: 380g ..
  11.1€ Bez DPH: 9.3€
  ...
  Soľ povzbudzuje a zlepšuje náladu!Rastlinné výťažky, oleje a morská soľ sú ideálnym prostriedkom pre každodennú starostlivosť o pokožku v každom veku. Morská soľ má regeneračné a stimulačné účinky na pokožku, aktivuje metabolizmus, obohacuje pokožku o mikro a makroelementy, zvyšuje jej pružnosť. Aktivuje krvný obeh a tok lymfy, odstraňuje toxíny, pomáha v boji proti celulitíde. Drobné kryštáliky soli jemne odstránia odumreté kožné bunky, koža sa stáva hladšia a pružnejšia. Výťažok zo zeleného čaju nasycuje pokožku vitamínmi a antioxidantmi, upokojuje, vyživuje a posilňuje obranné funkcie pokožky. Doporučuje sa ľuďom, ktorí vedú aktívny život, pri zvýšenej záťaži, pri napätí a strese. Použitie: Naneste malé množstvo soli na vlhkú pokožku, jemne masírujte a opláchnite vodou.Vhodné pre všetky vekové kategórie a všetky typy pokožky.Balenie : 380g ..
  15.5€ Bez DPH: 12.9€
  Jemne čistí pleť, ods...
  Jemne čistí pleť, odstraňuje odumreté bunky, stimuluje obnovu pokožky, detoxikuje a zároveň ju obohacuje o jedinečný komplex až 26 minerálov a stopových prvkov. Pokožka sa stáva pružnou, jemnou, elastickou, získava napnutý a zdravý vzhľad. Má anticelulitídny efekt.  jemná exfoliácia  stimulácia prekrvenia  absorbcia škodlivých látok a toxínov  nasýtenie pokožky minerálmi a stopovými prvkami  Použitie: aplikujte v sprche na vlhkú pokožku, následne opláchnite.Balenie: 330g..
  Sale
  Telová soľ s morskými riasami
  -10%
  6.2€ 6.9€ Bez DPH: 5.2€
  Intenzívna hydratácia...
  Intenzívna hydratácia a jemná pokožka    efektívne čistí a odstraňuje odumreté časti pokožky   zlepšuje pružnosť pokožky    hydratuje pokožku, zjemňuje a vyživuje ju   podporuje rovnováhu vlhkosti pokožky   odvádza toxíny Obsahuje: Chaluhu bublinatú – riasa z Tichého oceánu (oblasť Changli), ktorá obsahuje fucoidan a kyselinu alginovú, ktoré pomáhajú udržiavať vlhkosť v pokožke. Fucoidan stimuluje regeneračné procesy, zlepšuje pružnosť pokožky a odvádza toxíny. Kyselina alginová hydratuje, regeneruje, vyživuje pokožku a udržiava jej pružnosť. Chaluha bublinatá obsahuje vitamíny A, B1, B2, B3, B6, B9, B12, D, C, E, zinok, mangán a železo.Použitie: Naneste na vlhkú pokožku tela jemnými krúživými pohybmi malé množstvo soli, nechajte niekoľko minút pôsobiť a potom starostlivo opláchnite vodou. Telové soli od TianDe sa doporučuje používať  2-3krát týždenne. Balenie: 150g..
  2.0€ Bez DPH: 1.7€
  Rajské SPA potešenie ...
  Rajské SPA potešenie pre dokonalú pokožku.Telová soľ „Broskyňa“ pomôže premeniť vašu pokožku v nežný zamat, ktorého sa budete chcieť dotýkať znovu a znovu.Prípravok má konzistenciu hustého nasýteného krému, ktorý sa ľahko nanáša na telo, pritom zanecháva pocit maximálnej hydratácie a hebkosti. Telová soľ sa zo 70 % skladá z morskej soli. Drobné kryštáliky soli šetrne odstraňujú odumreté bunky a stimulujú regeneračný proces pokožky.Soľ má jemný peelingový efekt, aktivuje cirkuláciu krvi, zvyšuje tonus a pružnosť pokožky, prispieva k zmierneniu prejavov celulitídy. Výťažok z broskyne v zložení prípravku má blahodárny vplyv na stav pokožky. Doporučuje sa ľuďom, ktorí vedú aktívny život, pri zvýšenej záťaži, pri napätí a strese.Pohodlné balenie soli umožňuje vychutnať si hladkú pokožku, nech ste kdekoľvek. Stačí si dať prípravok do kabelky a vziať ho so sebou na cesty.Použitie: rovnomerne naneste na vlhkú pokožku. Jemne premasírujte a starostlivo opláchnite vodou. Alebo vrecúško soli rozpustite v menšom množstve vody a vlejte do vane s teplou vodou - nie príliš horúcou, relaxujte max. 20 minút. Vhodné pre všetky vekové kategórie a všetky typy pokožky.Balenie: 50g..
  2.0€ Bez DPH: 1.7€
  Rajské SPA potešenie ...
  Rajské SPA potešenie pre dokonalú pokožku.Telová soľ „Grapefruit“ pomôže premeniť vašu pokožku v nežný zamat, ktorého sa budete chcieť dotýkať znovu a znovu.Prípravok má konzistenciu hustého nasýteného krému, ktorý sa ľahko nanáša na telo, pritom zanecháva pocit maximálnej hydratácie a hebkosti. Telová soľ „Grapefruit“ sa zo 70 % skladá z morskej soli. Drobné kryštáliky soli šetrne odstraňujú odumreté bunky a stimulujú regeneračný proces pokožky.Soľ má jemný peelingový efekt, aktivuje cirkuláciu krvi, zvyšuje tonus a pružnosť pokožky, prispieva k zmierneniu prejavov celulitídy. Výťažok z grapefruitu v zložení prípravku má blahodárny vplyv na stav pokožky. Povzbudzujúca, pikantná vôňa šťavnatého grepu vám daruje pocit sviežosti a naplní energiou. Doporučuje sa ľuďom, ktorí vedú aktívny život, pri zvýšenej záťaži, pri napätí a strese.Pohodlné balenie soli umožňuje vychutnať si hladkú pokožku, nech ste kdekoľvek. Stačí si dať prípravok do kabelky a vziať ho so sebou na cesty.Použitie: rovnomerne naneste na vlhkú pokožku. Jemne premasírujte a starostlivo opláchnite vodou. Alebo vrecúško soli rozpustite v menšom množstve vody a vlejte do vane s teplou vodou - nie príliš horúcou, relaxujte max. 20 minút. Vhodné pre všetky vekové kategórie a všetky typy pokožky.Balenie: 50g..
  Zobrazenie 1 až 8 zo 8 (1 stránok)

  Katalóg Tiande 2017

  Stačí, ak nám napíšete svoj email a katalóg sa Vám stiahne okamžite.

  * E-mail: